Nový Spark
venku od 1. července
Jamey Jasta z HATEBREED vysvětluje, proč už nepije

Jamey Jasta z HATEBREED vysvětluje, proč už nepije

Frontman HATEBREED dostal před časem nálož otázek od čtenářů magazínu Kerrang. Týkaly se divokých mosh pitů, plánů na Vánoce i způsobu, jak dbá o svůj hlas. Jedna z otázek se týkala i současného vztahu k alkoholu.

„V našich kalících dobách jsme na jednom festivalu rozjeli bitku uvnitř kapely podle filmu Fight Club. Koukal na nás Kid Rock, byli tam kluci MUDVAYNE. Nevím, proč jsme se rvali, možná jsme si mysleli, že je lepší se navzájem seřezat než se dál hádat. Každopádně jsme pili whiskey, byli jsme jak děla a mlátili se hlava nehlava. Pak jsem se probudil ve svém hotelovém pokoji a blil jsem jako Alík. Zavolal jsem našemu tehdejšímu kytaristovi Seanu Martinovi, abych se omluvil, a on mi říká, že jsem rozmlátil okno tourbusu a že musíme zrušit zbývající termíny tour. Bylo to šílený. Tohle je jeden z mnoha důvodů, proč už nepiju. Byla to jedna z nejhorších kocovin, kterou jsem zažil. Vybavuju si zvracení Jamesona a dodneška ho kvůli tomu nemůžu ani cítit,“ prozradil Jamey.

Jamey Jasta je nejvíc známý jako frontman HATEBREED, ale čas od času se ukáže u mikrofonu ve sludge metalové bandě KINGDOM OF SORROW, také v metalcorem nasáklé kapele ICEPICK i dalších projektech. Mimo to rozběhl vlastní label, značku oblečení a před časem začal fušovat do těstovin.

Velký rozhovor s Jameym najdete v prosincovém Sparku.


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace