Nový Spark
venku od 1. července
Jason Newsted se k MEGADETH nepřipojí, sdělila jeho žena

Jason Newsted se k MEGADETH nepřipojí, sdělila jeho žena

Od chvíle, kdy koncem května vyhodili MEGADETH Davida Ellefsona, se rojí spekulace, že by jeho místo na nadcházejícím letním tour mohl zaujmout bývalý basák METALLIKY Jason Newsted. Přítrž všem dohadům učinila na sítích Newstedova manželka.

Náš Sparkshop nabízí řadu nahrávek MEGADETH i další merch

V neděli 30. května zveřejnila Jasonova manželka Nicole na svém Instagramu informaci, která jednoznačně vyvrací možnou spolupráci. „Čau lidi, jen dvě věci. Za prvé – Jason se k MEGADETH nepřipojí. Ať se jim daří. Poslouchejte metal! A za druhé – Jason nepoužívá sociální sítě. Nemá účet na TikToku, Instagramu, Facebooku, Twitteru, YouTube, Onlyfans ani Tinderu. Pokud dostáváte nějaké zprávy z účtu, které se tváří, že patří Jasonovi, mějte se na pozoru. Není to Jason.“

Nehledě na nejnovější zprávy se cesty obou muzikantů v minulosti několikrát protnuly. Newsted např. vystoupil na pódiu společně s MEGADETH v roce 2013 v rámci poslední zastávky Gigantour v Kanadě. Na pódiu společně předvedli klasiku METALLIKY „Phantom Lord“.

David Ellefson byl z MEGADETH vyhozen na základě nařčení ze sexuálního obtěžování. Kvůli tomu se muzikant chystá podat žalobu na člověka, který stojí za zveřejněním explicitního videa, na nichž Ellefson masturbuje. Popřel také, že by se pokoušel svádět nezletilou osobu, jak bylo uváděno.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace