Nový Spark
venku od 1. července
JETHRO TULL přivezou do Prahy a Brna klasické hity i novou desku

JETHRO TULL přivezou do Prahy a Brna klasické hity i novou desku

Nový setlist folkrockových legend z Blackpoolu již brzy rozezní Prahu i Brno. Slavní rockeři v čele s Ianem Andersonem představí nejenom své dávné hity, ale i novou desku „Rökflöte“, která vyšla letos v dubnu.

CDčka i LPčka JETHRO TULL a mnohem víc koupíš na Sparkshopu!

Britští JETHRO TULL vystoupí 4. prosince 2023 v brněnské Zoner Bobyhall a o den později 5. prosince v pražském Kongresovém centru. Těšit se můžete na celý nový koncertní program!

Kapela, která je známá svou progresivností, folkovými prvky, výrazným zvukem flétny a používáním lidových nástrojů, funguje od konce 60. let, a od té doby vydává jedno úspěšné album za druhým. I když se v sestavě kapely vystřídala řada hráčů a několik let se zdálo, že zpěvák Ian Anderson se bude věnovat pouze vlastním projektům, JETHRO TULL se nyní opět těší ze společné tvorby a vyrážejí na turné po Evropě, Británii a Jižní Americe.

Po loňském úspěšném albu „The Zealot Gene“ letos vydali další a rozhodně nezpomalují. Na koncertech v Praze i Brně zazní zcela nové skladby, ale i klasiky jako „Aqualung“, „Cross-Eyed Mary“ či „Locomotive Breath“, které vás vrátí do starých dobrých časů!

Vstupenky jsou k dostání ZDE

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
17.07. GEVURAH, VORTEX OF END
17.07. VOIVOD, ACID FORCE
17.07. JUNGLE ROT, DEAD CARNAGE, BLOODY OBSESSION
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. KORN, SPIRITBOX
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace