Nový Spark
venku od 1. prosince
JETHRO TULL přivezou do Prahy a Brna klasické hity i novou desku

JETHRO TULL přivezou do Prahy a Brna klasické hity i novou desku

Nový setlist folkrockových legend z Blackpoolu již brzy rozezní Prahu i Brno. Slavní rockeři v čele s Ianem Andersonem představí nejenom své dávné hity, ale i novou desku „Rökflöte“, která vyšla letos v dubnu.

CDčka i LPčka JETHRO TULL a mnohem víc koupíš na Sparkshopu!

Britští JETHRO TULL vystoupí 4. prosince 2023 v brněnské Zoner Bobyhall a o den později 5. prosince v pražském Kongresovém centru. Těšit se můžete na celý nový koncertní program!

Kapela, která je známá svou progresivností, folkovými prvky, výrazným zvukem flétny a používáním lidových nástrojů, funguje od konce 60. let, a od té doby vydává jedno úspěšné album za druhým. I když se v sestavě kapely vystřídala řada hráčů a několik let se zdálo, že zpěvák Ian Anderson se bude věnovat pouze vlastním projektům, JETHRO TULL se nyní opět těší ze společné tvorby a vyrážejí na turné po Evropě, Británii a Jižní Americe.

Po loňském úspěšném albu „The Zealot Gene“ letos vydali další a rozhodně nezpomalují. Na koncertech v Praze i Brně zazní zcela nové skladby, ale i klasiky jako „Aqualung“, „Cross-Eyed Mary“ či „Locomotive Breath“, které vás vrátí do starých dobrých časů!

Vstupenky jsou k dostání ZDE

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
16.12. STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, BASEMENT TORTURE, ad.
16.12. BRYAN ADAMS
16.12. HARLEJ
19.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
20.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
21.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
22.12. HARLEJ
23.12. TYRŠOVA SPOLEČNOST, SEPTUM ŠEJDREM, FKLETZI
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace