Nový Spark
venku od 1. července
Jiří Remo a Georgi Enchev založili J:T C.O.R.P. a předkládají druhý klip

Jiří Remo a Georgi Enchev založili J:T C.O.R.P. a předkládají druhý klip

Matadoři české heavymetalové scény Jiří Remo (JEREM'I) a Georgi Enchev (JEREM'I) startují nový hudební projekt J:T C.O.R.P. U mikrofonu nestojí nikdo jiný, než fenomenální Honza Toužimský z ARAKAIN. Další osazenstvo tvoří také zkušení muzikanti: Josef Kudláček (baskytara), Jan Meduna (bicí). Na první singl a lyric video „Končí to tmou“ navazuje nyní druhá píseň s názvem „Bomba“ a zčásti animovaným klipem.


„Opravdovou lahůdkou však bude musicvideo ‚Trosečník‘, které již čeká připravené a během podzimu bude zveřejněno v pořadí jako třetí,“ vysvětluje Jiří Remo. J:T C.O.R.P mají v současnosti natočených celkem dvanáct skladeb, které budou postupně zveřejňovat na Spotify a dalších online platformách. Příznivé ohlasy posluchačů mohou být v budoucnu impulzem k transformaci projektu v plnohodnotnou live kapelu. Nové skladby tedy čekají na vaše zvědavé uši.

První klip „Končí to tmou“ níže.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
15.07. LIVING COLOUR, NANDAY
17.07. GEVURAH, VORTEX OF END
17.07. VOIVOD, ACID FORCE
21.07. AC/DC
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. KORN, SPIRITBOX
29.07. SCORPIONS
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace