Nový Spark
venku od 1. prosince
Jiří Remo a Georgi Enchev založili J:T C.O.R.P. a předkládají druhý klip

Jiří Remo a Georgi Enchev založili J:T C.O.R.P. a předkládají druhý klip

Matadoři české heavymetalové scény Jiří Remo (JEREM'I) a Georgi Enchev (JEREM'I) startují nový hudební projekt J:T C.O.R.P. U mikrofonu nestojí nikdo jiný, než fenomenální Honza Toužimský z ARAKAIN. Další osazenstvo tvoří také zkušení muzikanti: Josef Kudláček (baskytara), Jan Meduna (bicí). Na první singl a lyric video „Končí to tmou“ navazuje nyní druhá píseň s názvem „Bomba“ a zčásti animovaným klipem.


„Opravdovou lahůdkou však bude musicvideo ‚Trosečník‘, které již čeká připravené a během podzimu bude zveřejněno v pořadí jako třetí,“ vysvětluje Jiří Remo. J:T C.O.R.P mají v současnosti natočených celkem dvanáct skladeb, které budou postupně zveřejňovat na Spotify a dalších online platformách. Příznivé ohlasy posluchačů mohou být v budoucnu impulzem k transformaci projektu v plnohodnotnou live kapelu. Nové skladby tedy čekají na vaše zvědavé uši.

První klip „Končí to tmou“ níže.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
16.12. STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, BASEMENT TORTURE, ad.
16.12. BRYAN ADAMS
16.12. HARLEJ
19.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
20.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
21.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
22.12. HARLEJ
23.12. TYRŠOVA SPOLEČNOST, SEPTUM ŠEJDREM, FKLETZI
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace