Nový Spark
venku od 4. května
JOE BONAMASSA právě vydal majstrštyk jménem „Breakthrough“!

JOE BONAMASSA právě vydal majstrštyk jménem „Breakthrough“!

„Breakthrough“, novinkové album Joea Bonamassy, produkované dlouholetým spolupracovníkem Kevinem Shirleym (Iron Maiden, The Black Crowes, Journey) a spoluautorem, držitelem Grammy Tomem Hambridgem (Buddy Guy, ZZ Top, Lynyrd Skynyrd), je právě venku !
Třístránkový rozhovor s Joem si budete moci přečíst v srpnovém Sparku.

Svou kopii „Breakthrough“ si můžete pořídit
ZDE.



Novinkové album zachycuje Joea Bonamassu na vrcholu jeho tvůrčích sil. Album obsahuje všechny atributy jeho autorského rukopisu a hráčského stylu a expanduje jeho charakteristickým zvukem, přitom zůstává stále ukotveno v hlubokých bluesových kořenech. Blues, které odstartovalo umělcovu legendární kariéru, je v jeho hudbě stále silně patrné.

„Breakthrough“ přináší syrové emoce, strhující kytarovou práci a svěží zvukové zvraty. Společně všechny tyto elementy vytváří jiskřivou a strhující jízdu na vlně autenticity a hudební vášně v podobě, která v současné době stěží snese srovnání.

S více než 50 alby a bezprecedentním 28 #1 Billboard Blues Albums. Bonamassa znovu dokazuje, že blues má stále co říci dnešní hudební sféře, ba co více – žene blues i do budoucnosti. Vše nasvědčuje tomu, že Joe Bonamassa vydal svůj mistrovský kus!

Nový Spark
venku od 4. května
Kalendář akcí
03.05. KARNIVOOL, INTERVALS
04.05. ERIC CLAPTON
06.05. LORD OF THE LOST
07.05. NEVER EASY
09.05. SKILLET
09.05. PLINI, SUNGAZER
12.05. BRUIT
14.05. CRIPPLED BLACK PHOENIX, TEMPLE FANG
19.05. FUN LOVIN' CRIMINALS
21.05. PALEDUSK
A co FAKKER!?
logo