Nový Spark
venku od 1. září
JUDAS PRIEST míří do Rock´n´rollové Síně slávy!

JUDAS PRIEST míří do Rock´n´rollové Síně slávy!

Ve fanouškovském hlasování, které slouží jako určité vodítko porotě, sice JUDAS PRIEST skončili až pod čarou, šestí, za DURAN DURAN, Eminemem, Pat Benatar, EURYTHMICS a Dolly Parton, přesto se do Rock´n´rollové Síně slávy dostanou! Její správci ohlásili, že kapela při uvedení obdrží tzv. Musical Excellence Award – Cenu hudební excelence. Ta je udělována umělcům, muzikantům, skladatelům či producentům, jejichž originalita a vliv zásadním způsobem ovlivnila celý hudební průmysl. Loni ji obdržel kytarista Randy Rhoads a JUDAS PRIEST jsou po Springsteenově E STREET BANDU teprve druhou kapelou, které se této pocty dostane.

Jako členové kapely budou do Síně uvedeni Rob Halford, Ian Hill, Glenn Tipton a Scott Travis čili „staří“ členové současné sestavy, dále pak kytarista KK Downing a bývalí bubeníci Les Binks a již zesnulý Dave Holland.

JUDAS PRIEST na Sparkshopu

Slavnostní ceremonie je plánována na 5. listopadu do losangeleského Microsoft Theater a očekává se, že se jí zúčastní právě i bývalí členové, včetně Downinga, s nímž si JUDAS PRIEST během let po jeho odchodu vyměnili přes média několik peprných slov. „Všichni mají plné právo se té akce účastnit,“ říká však Rob Halford. „Budu rád za každého, kdo přijde. Není tu žádná zahořklost, žádná zášť. Žádné nevyřízené účty. A pokud někdo cítí, že ano, měl by se toho zbavit. Zapomenout na to a s úctou přijmout tuto úžasnou příležitost jako slavnostní okamžik uznání.“

JUDAS PRIEST jsou zkrátka legendou legend a Spark jim při příležitosti jejich padesátin, které v létě konečně dorazí oslavit i na Masters of Rock věnuje osmdesátistránkový speciál! Obsahuje exkluzivní rozhovory a přináší recenze kompletní diskografie JUDAS PRIEST. Uvnitř časopisu nechybí exkluzivní fotografie, které dosud nespatřilo oko tuzemského fanouška, jehož čeká fůra dalšího explozivního materiálu. Speciál vychází ve dvou verzích se dvěma sběratelskými obálkami. A pozor, každé vydání obsahuje dva odlišné A2 plakáty. Více se o něm dočtete zde a jelikož jde o limitovanou edici, neváhejte s předobjednávkou!

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace