Nový Spark
venku od 3. června
JUDAS PRIEST potvrdili účast na Masters of Rock 2021

JUDAS PRIEST potvrdili účast na Masters of Rock 2021

Legendární JUDAS PRIEST oslaví letos v létě neuvěřitelné 50. výročí na poli světového metalu!Kapela naplánovala zcela výjimečné a unikátní narozeninová show, při níž si fanoušci projdou celou dlouhou historii kapely a uslyší i písně, které ještě nikdy nebyly hrány live!

To vše na mega pódiu v neuvěřitelně vypracované show - zkrátka oslava jako tato, bude jen jedna! Hlavním zájmem kapely je dělat věci správně a ve správný čas, tak, aby byli všichni fanoušci v bezpečí, a proto se díky vládním nařízením celá tato výpravná narozeninová tour přesouvá na rok 2021!


Postupně se budou objevovat nové termíny, podle pokynů příslušných vlád a promotérů. JUDAS PRIEST jsou připraveni oslavit tuto svou slavnou hudební kariéru příští léto také v ČR! JUDAS PRIEST tak potvrzují svoji účast i v novém, přesunutém termínu 18. ročníku festivalu MASTERS OF ROCK ve Vizovicích!

Velkolepá premiéra kapely JUDAS PRIEST na festivalu MASTERS OF ROCK je tedy zachráněna! Čeká nás nádherná oslava narozenin kapely, britského heavy-metalu a léta na MASTERS OF ROCK, v půli července 2021!

Pozor! Více informací k přesunutí 18. ročníku Masters of Rock přineseme již zítra!

Již zakoupené vstupenky na festival zůstanou v platnosti i na nový termín festivalu!

Festivalové vstupenky můžete i nadále objednávat zde: https://www.mastersofrock.cz/cs/koncerty/2020-MASTERS-OF-ROCK a v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketstream, Ticketmaster, Plzeňská vstupenka, Metaltix a Festicket!

Nezapomeňte také na aktuální květnové číslo Sparku, které obsahuje exkluzivní rozhovory s Robem Halfordem, Ianem Hillem a Richiem Faulknerem!

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace