Nový Spark
venku od 1. června
K lékaři po zhlédnutí nového klipu DEAD CROSS? Raději ne!

K lékaři po zhlédnutí nového klipu DEAD CROSS? Raději ne!

Kalifornští DEAD CROSS vypouští do éteru nový singl „Heart Reformer“. A videoklip k němu vzali hodně doslova. Nic pro slabší povahy!

Dave Lombardo (SLAYER), Mike Patton (FAITH NO MORE), Justin Pearson (RETOX), Michael Crain (RETOX). To jsou jména členů hardrockové superbandy DEAD CROSS, která 28. října vydá své druhé album nazvané jednoduše „II“.

Předobjednej si nové album DEAD CROSS již teď na Sparkshopu!

Druhá ukázka z připravované desky je singl „Heart Reformer“, klasická skladba DEAD CROSS, ale i tak o dost odlišnější od prvního singlu „Reign of Error“. Je pomalejší, napínavější a temnější, na rozdíl od první vypuštěné skladby, jež byla pořádně rychlá vypalovačka. Videoklip k „Reign of Error“ vypadal jako animovaný projekt šílence závislého na pervitinu, klip k „Heart Reformer“ je naopak živý a akční, postavený na lékařských nedbalých postupech. Hororový nádech skvěle zapadá do atmosféry hudby. Režie se ujalo studio Dark Details.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace