Nový Spark
venku od 1. října
KING SIZE pokřtí nové vydání svého CD v RockOpeře Praha

KING SIZE pokřtí nové vydání svého CD v RockOpeře Praha

Právě dnes, v pondělí 9. května, odehraje RockOpera Praha ulítlou verzi zavedeného představení Romeo & Julie, v níž se hlavní hrdinové představí po čtyřiceti letech. V titulních rolích uvidíme Pavlu Forest a Jiřího Zonygu. Při té příležitosti bude pokřtěno i znovu vydané CD skupiny zakladatelů RockOpery Praha Pavly Forest a Milana Steigerwalda KING SIZE. Původně eponymní deska z roku 2004 nyní dostala název „Poslední Mohykán z města“ (podle jedné z na ní obsažených skladeb). Jemu se také podřizuje nový booklet, který graficky zpracovala dvorní výtvarnice divadla Michaela Fišerová. Role kmotra se zhostí Vévoda veronský Kamil Střihavka.

RockOpera Praha se měla na přelomu května a června vydat do Bosny a Hercegoviny. Vzhledem k velkému zájmu musela navýšit počet představení a s tím přeložit své první zahraniční turné na začátek září. S představením Faust ji zde čeká celkem pět zastávek.

Tajemný Fantóm, strůjce nového magazínu divadla Fantóm RockOpery, jehož květnové číslo si můžete přečíst zde, se chystá zaútočit také na YouTube. Se svým poskokem Lertagem chystají nový pořad, který ponese název Fantómova Show a který bude atraktivním způsobem přibližovat aktuální dění v RockOpeře Praha.

Již tento týden také máte možnost podávat přihlášky do podzimních kurzů Rockové akademie včetně mistrovských. Lektory zpěvu budou Pavla Forest, Helena Kubelková, Petr Opava a Lukáš Písařík. Výuky basové kytary se zhostí Richard Scheufler a výuky fyzického jevištního pohybu Irina Andreeva.

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace