Nový Spark
venku od 30. ledna
KING SIZE pokřtí nové vydání svého CD v RockOpeře Praha

KING SIZE pokřtí nové vydání svého CD v RockOpeře Praha

Právě dnes, v pondělí 9. května, odehraje RockOpera Praha ulítlou verzi zavedeného představení Romeo & Julie, v níž se hlavní hrdinové představí po čtyřiceti letech. V titulních rolích uvidíme Pavlu Forest a Jiřího Zonygu. Při té příležitosti bude pokřtěno i znovu vydané CD skupiny zakladatelů RockOpery Praha Pavly Forest a Milana Steigerwalda KING SIZE. Původně eponymní deska z roku 2004 nyní dostala název „Poslední Mohykán z města“ (podle jedné z na ní obsažených skladeb). Jemu se také podřizuje nový booklet, který graficky zpracovala dvorní výtvarnice divadla Michaela Fišerová. Role kmotra se zhostí Vévoda veronský Kamil Střihavka.

RockOpera Praha se měla na přelomu května a června vydat do Bosny a Hercegoviny. Vzhledem k velkému zájmu musela navýšit počet představení a s tím přeložit své první zahraniční turné na začátek září. S představením Faust ji zde čeká celkem pět zastávek.

Tajemný Fantóm, strůjce nového magazínu divadla Fantóm RockOpery, jehož květnové číslo si můžete přečíst zde, se chystá zaútočit také na YouTube. Se svým poskokem Lertagem chystají nový pořad, který ponese název Fantómova Show a který bude atraktivním způsobem přibližovat aktuální dění v RockOpeře Praha.

Již tento týden také máte možnost podávat přihlášky do podzimních kurzů Rockové akademie včetně mistrovských. Lektory zpěvu budou Pavla Forest, Helena Kubelková, Petr Opava a Lukáš Písařík. Výuky basové kytary se zhostí Richard Scheufler a výuky fyzického jevištního pohybu Irina Andreeva.

Nový Spark
venku od 30. ledna
Kalendář akcí
19.02. MONUMENTS, HEART OF A COWARD
19.02. TESTAMENT
20.02. UNEARTH, PRONG, DUST BOLT
21.02. 3TEETH
21.02. MISTER MISERY
21.02. WHEEL, MADEBYTHEFIRE
22.02. RAGE, SERENITY, VANISH
22.02. NÁROĎÁK CROSSOVER FEST
24.02. THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW
24.02. OBSCURA, GOD DETHRONED, THULCANDRA, FRACTAL UNIVERSE
A co FAKKER!?