Nový Spark
venku od 1. února
KLUBOOFKA zve na koncert kapel TORRAX, DANGAR SIX a ROCK STRING

KLUBOOFKA zve na koncert kapel TORRAX, DANGAR SIX a ROCK STRING

Je to již pět měsíců, co se hudební klub NÁROĎÁK JAROMĚŘ přestěhoval do internetového prostředí pod hlavičkou projektu KLUBOOFKA. Tento projekt začal nejdříve hitparádou, a to jak českou, tak i zahraniční. V době částečného rozvolnění se podařilo natočit s několika kapelami rozhovory a záznamy živých koncertů.

Koncem ledna proběhl první koncert kapel DYSANGELIUM, OKULT a SCELETONS a už v sobotu 3. dubna se můžete těšit na další akci.

TORRAX – start 20:00

Kutnohorští power metalisté TORRAX mají od 20. března svoji druhou desku nazvanou „Příběhy“. 28. března byl zveřejněn jejich pořad KLUBOOFKA INTERVIEW, ve kterém se o nové desce můžete něco dozvědět. V live záznamu uvidíte 5 skladeb z tohoto alba.


DANGAR SIX – start 21:00

V pořadí druhé studiové album jabloneckých DANGAR SIX s názvem „Temná doba“ spatřilo světlo světa 26. ledna. K tomuto počinu byl pořízen pořad KLUBOOFKA INTERVIEW, který bude mít premiéru 11. dubna na YOUTUBE kanálu KLUBOOFKY. V live záznamu uvidíte 5 skladeb z alba „Temná doba“.


ROCK STRING – start 22:00

Mladí rockeři z Ivančic u Brna hrají melodické skladby, ale umí do toho i pořádně říznout. 25. dubna se můžete těšit na jejich pořad KLUBOOFKA INTERVIEW, který bude zveřejněn na YOUTUBE kanálu KLUBOOFKY. V live záznamu uvidíte 5 skladeb, které jsou především z jejich posledního alba „Andělé mezi námi“.


Koncert proběhne ve Facebookové skupině KLUBOOFKA FAMILY.

Do skupiny mají přístup vlastníci NE-VSTUPENKY, jejímž zakoupením pomáháte přežít hudebnímu klubu NÁROĎÁK JAROMĚŘ!!!

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace