Nový Spark
venku od 1. března
KLUBOOFKA zve na koncert kapel TORRAX, DANGAR SIX a ROCK STRING

KLUBOOFKA zve na koncert kapel TORRAX, DANGAR SIX a ROCK STRING

Je to již pět měsíců, co se hudební klub NÁROĎÁK JAROMĚŘ přestěhoval do internetového prostředí pod hlavičkou projektu KLUBOOFKA. Tento projekt začal nejdříve hitparádou, a to jak českou, tak i zahraniční. V době částečného rozvolnění se podařilo natočit s několika kapelami rozhovory a záznamy živých koncertů.

Koncem ledna proběhl první koncert kapel DYSANGELIUM, OKULT a SCELETONS a už v sobotu 3. dubna se můžete těšit na další akci.

TORRAX – start 20:00

Kutnohorští power metalisté TORRAX mají od 20. března svoji druhou desku nazvanou „Příběhy“. 28. března byl zveřejněn jejich pořad KLUBOOFKA INTERVIEW, ve kterém se o nové desce můžete něco dozvědět. V live záznamu uvidíte 5 skladeb z tohoto alba.


DANGAR SIX – start 21:00

V pořadí druhé studiové album jabloneckých DANGAR SIX s názvem „Temná doba“ spatřilo světlo světa 26. ledna. K tomuto počinu byl pořízen pořad KLUBOOFKA INTERVIEW, který bude mít premiéru 11. dubna na YOUTUBE kanálu KLUBOOFKY. V live záznamu uvidíte 5 skladeb z alba „Temná doba“.


ROCK STRING – start 22:00

Mladí rockeři z Ivančic u Brna hrají melodické skladby, ale umí do toho i pořádně říznout. 25. dubna se můžete těšit na jejich pořad KLUBOOFKA INTERVIEW, který bude zveřejněn na YOUTUBE kanálu KLUBOOFKY. V live záznamu uvidíte 5 skladeb, které jsou především z jejich posledního alba „Andělé mezi námi“.


Koncert proběhne ve Facebookové skupině KLUBOOFKA FAMILY.

Do skupiny mají přístup vlastníci NE-VSTUPENKY, jejímž zakoupením pomáháte přežít hudebnímu klubu NÁROĎÁK JAROMĚŘ!!!

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
03.05. SWALLOW THE SUN, AVATARIUM, SHORES OF NULL
10.05. SABATON
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace