Nový Spark
venku od 1. března
Kniha Václava Votruby o Vlakinovi z INGROWING na Sparkshopu? Ano prosím!

Kniha Václava Votruby o Vlakinovi z INGROWING na Sparkshopu? Ano prosím!

Václav Votruba přišel s další knižní peckou. Autor úspěšné trilogie „Kniha Kovu” představil druhý díl série autorizovaných životopisů významných osobností české metalové scény. Nyní na svět uvedl titul s názvem „Dělníci Kovu II. (Vlakin)” a my nepochybujeme o jejím budoucím úspěchu. Kniha je tentokrát psána formou knižního rozhovoru, což celou sérii příjemným způsobem ozvláštnilo. Pokud chcete pod stromeček opravdu skvělý dárek, objednávejte na Sparkshopu!

Vlakin ala Patrik Staněk. Jedna z klíčových postav české metalové scény a pilíř českého grindu. Navenek „pouhý” dlouhán a basák s kšiltovkou, na pódiu se však mění v geniálního hudebního maniaka s nepřehlédnutelně výbornými výkony a nadupanou energií. Zakladatel kapely INGROWING a účastník mnoha jiných hudebních uskupení (například PLASTIC GRAVE, PURE, ISACAARUM nebo také AHUMADO GRANUJO).

Letošní rok patří právě tuzemskému grindcoru. A proč tomu tak je? Po několika letech je kapela INGROWING zpět na scéně a nemohou se nabažit skvělé zpětné vazby, která se jim stále dostává. Sám autor knihy uvádí, že vydání knihy v době kapelního růstu je čistočistá náhoda, kterou zároveň považuje za cosi symbolického či dokonce osud. Dále tvrdí, že text dokončil před jejich prvním koncertem, což nám dodává na pocitu čerstvého startu pro Vlakina a jeho další tvorbu.

V knižním rozhovoru na sebe Vlakin prozradí mnoho zajímavých informací. Jak se vůbec dostal k přezdívce Vlakin? Proč je jeho hudebním osudem právě grind? Kde vyrůstal a mělo jeho domácí prostředí vliv na jeho pozdější tvorbu? To vše se jistojistě dozvíme v podrobném a zvídavém rozhovoru. V knize dá Vlakin také možnost nahlédnout do svého soukromí, co dělá, pokud není zavřený v nahrávacím studiu, nestojí na pódiu či nevymýšlí skvosty ve zkušebně. Chci knihu objednat!

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace