Nový Spark
venku od 30. dubna
Konzultujte svůj projekt s hudebními profesionály. SoundCzech znovu otevírá program Mentoring

Konzultujte svůj projekt s hudebními profesionály. SoundCzech znovu otevírá program Mentoring

Jak si poradit v oblasti digitální distribuce, zahraničního PR nebo na japonském hudebním trhu? Hudební kancelář SoundCzech znovu otevírá program Mentoring, kde hudební profesionálové z různých oborů dávají zpětnou vazbu na konkrétní projekty. Termín na odevzdání přihlášek je 15. května 2021.

Program Mentoring funguje jednoduše. Hudebník se přihlásí, v žádosti popíše, co přesně by chtěl konzultovat. Pokud jeho projekt hudební profesionál vybere, mají spolu dvě hodinu trvající online setkání.

“Podzimní mentoring vyvolal velký zájem, účastníci i mentoři jej hodnotili velmi pozitivně. Proto jsme se k němu vrátili, tentokrát je tým profesionálů zase trochu jiný a nevynechává ani klasickou hudbu,” říká za SoundCzech jeho vedoucí Márton Náray.

Mezi hudebními profesionály, kteří budou konzultovat, je například PR specialistka na klasickou hudbu Kateřina Motlová, hudební manažer Přemysl Štepánek z labelu Indies, ale také japanolog a odborník na japonský kulturní trh Petr Holý. Konzultovat bude také Lauren Barley, expertka na mezinárodní PR, která pracuje pro Mika Pattona a TOMAHAWK, SUNN O))) nebo DAUGHTERS.

Termín odevzdání přihlášek je 15. května 2021. Více informací najdete tady.

Nový Spark
venku od 30. dubna
Kalendář akcí
12.05. LIVE STREAM CRADLE OF FILTH
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
12.06. LIVE STREAM EPICA
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace