Nový Spark
venku od 1. července
Král a královna metalu ve společném klipu! DORO a Rob Halford představují svoji verzi hitu Bonnie Tyler

Král a královna metalu ve společném klipu! DORO a Rob Halford představují svoji verzi hitu Bonnie Tyler

Úplné zatmění všech metalových srdcí přichází! Dva božské hlasy metalového světa se spojily v coververzi popového hitu Bonnie Tyler „Total Eclipse Of The Heart“.

Nové album německé metalové královny Doro Pesch „Conqueress – Forever Strong And Proud“ obsahuje dva duety se zpěvákem JUDAS PRIEST Robem Halfordem – nedávno vydaný cover klasiky JUDAS PRIEST „Living After Midnight“ a předělávku hitu „Total Eclipse Of The Heart“ velšské zpěvačky Bonnie Tyler. Nyní se představuje oficiální videoklip!

Nové album DORO „Conqueress – Forever Strong And Proud“ koupíte na Sparkshopu!

Doro, fanynka JUDAS PRIEST už od mládí, toužila nahrát duet s Robem Halfordem celý svůj život. Když se minulý rok setkali na festivalu Hellfest, její sen začal mít skutečné obrysy. Nejdříve bylo v plánu nahrát pouze jeden song, který si přála Doro – „Living After Midnight“. Udělat ještě navíc společnou coververzi „Total Eclipse Of The Heart“ byla volba Halforda, který klasickou skladbu z roku 1983 naprosto miluje.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace