Nový Spark
venku od 1. prosince
Král a královna metalu ve společném klipu! DORO a Rob Halford představují svoji verzi hitu Bonnie Tyler

Král a královna metalu ve společném klipu! DORO a Rob Halford představují svoji verzi hitu Bonnie Tyler

Úplné zatmění všech metalových srdcí přichází! Dva božské hlasy metalového světa se spojily v coververzi popového hitu Bonnie Tyler „Total Eclipse Of The Heart“.

Nové album německé metalové královny Doro Pesch „Conqueress – Forever Strong And Proud“ obsahuje dva duety se zpěvákem JUDAS PRIEST Robem Halfordem – nedávno vydaný cover klasiky JUDAS PRIEST „Living After Midnight“ a předělávku hitu „Total Eclipse Of The Heart“ velšské zpěvačky Bonnie Tyler. Nyní se představuje oficiální videoklip!

Nové album DORO „Conqueress – Forever Strong And Proud“ koupíte na Sparkshopu!

Doro, fanynka JUDAS PRIEST už od mládí, toužila nahrát duet s Robem Halfordem celý svůj život. Když se minulý rok setkali na festivalu Hellfest, její sen začal mít skutečné obrysy. Nejdříve bylo v plánu nahrát pouze jeden song, který si přála Doro – „Living After Midnight“. Udělat ještě navíc společnou coververzi „Total Eclipse Of The Heart“ byla volba Halforda, který klasickou skladbu z roku 1983 naprosto miluje.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
29.11. CRIMSON MARATHON
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace