Nový Spark
venku od 1. prosince
Král je mrtev, ať žije král – WARMEN se poprvé prezentují v čele s Petri Lindroosem

Král je mrtev, ať žije král – WARMEN se poprvé prezentují v čele s Petri Lindroosem

WARMEN, kapela klávesáka už neaktivních CHILDREN OF BODOM Janneho Wirmana, ohlašují podrobnosti týkající se jejich nového alba. Bude se jmenovat „Here For None“, vyjde 18. srpna a co pro nás občerstvená sestava chystá, naznačuje první singl „Warmen Are Here For None“. Napětí šponuje hlavně fakt, že kapelu posílil coby frontman Petri Lindroos, jinak tahoun ENSIFERUM.

„Here For None“ je prý pro WARMEN start nové éry v duchu hesla „Král je mrtev, ať žije král“. Kapela slibuje navázat na svou minulost, ale přes veškerou melodičnost zároveň přitvrdit.

WARMEN na Sparkshopu

„Vždycky budu Janne z Bodom. To je v pohodě. Jsem za to rád a svou minulost skrývat nemíním. Pro WARMEN to může mít i pozitivní efekt. Ale ať už kapelu znáte, nebo o ní slyšíte poprvé, bude to zážitek. Dali jsme do té desky spoustu energie, aby reprezentovala, kde se v současnosti hudebně nacházíme. Je plná melodií, šílených sól i brutálního riffování a bubnování,“ láká hlavní Warman.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
16.12. STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, BASEMENT TORTURE, ad.
16.12. BRYAN ADAMS
16.12. HARLEJ
19.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
20.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
21.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
22.12. HARLEJ
23.12. TYRŠOVA SPOLEČNOST, SEPTUM ŠEJDREM, FKLETZI
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace