**WARMEN** jsou tu s námi už pěknou řadu let. Za tu dobu si stihli zajistit pevnou pozici v řadách melodeathového žánru. A své věrné fanoušky hodlají potěšit nejnovějším klipem.
WARMEN, kapela bývalého klávesisty CHILDREN OF BODOM Janneho „Warmana“ Wirmana, vypustila první vlaštovku z připravovaného alba „Band of Brothers“, které vyjde 15. srpna u Reaper Entertainment. Podívejte se na lyric video k titulní skladbě.