Nový Spark
venku od 1. prosince
Krasojízda „November Rain“ – klip GUNS N´ ROSES na YouTube překonal dvoumiliardovou metu

Krasojízda „November Rain“ – klip GUNS N´ ROSES na YouTube překonal dvoumiliardovou metu

„November Rain“ od GUNS N´ ROSES se v létě 2018 stal prvním videoklipem natočeným v době před spuštěním YouTube, který na populární platformě překročil hranici jedné miliardy zhlédnutí. Nyní spektakulární ploužák překonal další metu, a to tu dvoumiliardovou.

GUNS N´ ROSES přitom ve více než třech stovkách záznamů, které se na YouTube dostaly přes miliardovou hranici, mají ještě jednu položku, a to „Sweet Child O´Mine“. Ta se před čtyřmi lety taky postarala o jeden primát, to když se v říjnu 2019 stala prvním hudebním klipem z osmdesátých let, který tuto hranici překonal. Za léta sedmdesátá jím je „Bohemian Rhapsody“ od QUEEN, jenž je dnes na půl druhé miliardě zhlédnutí, za nové milénium pak „Numb“, kterému do dvou miliard chybí necelých sedm set tisíc streamů.

GN´R na Sparkshopu

Dodat můžeme, že do „klubu YouTube miliardářů“ se před pár dny zařadili také SCORPIONS s baladou „Wind of Change“. Tím suverénně nejsledovanějším videem YouTube je vlezlý popěvek, rodičům jistě dobře známý jako „Baby Shark“, který už infiltroval nebohé dětské mozečky v množství více než dvanáctimiliardovém.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace