Nový Spark
venku od 2. května
Krasojízda „November Rain“ – klip GUNS N´ ROSES na YouTube překonal dvoumiliardovou metu

Krasojízda „November Rain“ – klip GUNS N´ ROSES na YouTube překonal dvoumiliardovou metu

„November Rain“ od GUNS N´ ROSES se v létě 2018 stal prvním videoklipem natočeným v době před spuštěním YouTube, který na populární platformě překročil hranici jedné miliardy zhlédnutí. Nyní spektakulární ploužák překonal další metu, a to tu dvoumiliardovou.

GUNS N´ ROSES přitom ve více než třech stovkách záznamů, které se na YouTube dostaly přes miliardovou hranici, mají ještě jednu položku, a to „Sweet Child O´Mine“. Ta se před čtyřmi lety taky postarala o jeden primát, to když se v říjnu 2019 stala prvním hudebním klipem z osmdesátých let, který tuto hranici překonal. Za léta sedmdesátá jím je „Bohemian Rhapsody“ od QUEEN, jenž je dnes na půl druhé miliardě zhlédnutí, za nové milénium pak „Numb“, kterému do dvou miliard chybí necelých sedm set tisíc streamů.

GN´R na Sparkshopu

Dodat můžeme, že do „klubu YouTube miliardářů“ se před pár dny zařadili také SCORPIONS s baladou „Wind of Change“. Tím suverénně nejsledovanějším videem YouTube je vlezlý popěvek, rodičům jistě dobře známý jako „Baby Shark“, který už infiltroval nebohé dětské mozečky v množství více než dvanáctimiliardovém.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
21.05. EXHORDER
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace