Nový Spark
venku od 1. června
KRISIUN na novém albu zabili Slunce

KRISIUN na novém albu zabili Slunce

Brazilští tři králové death metalu KRISIUN po čtyřech letech vydají čerstvou porci muziky. Album „Mortem Solis“ – „Smrt slunce“ nabízející deset zbrusu nových kusů a k tomu jeden zařazený jako bonus, vyjde 29. července. Jako první ochutnávku z něj servírují singl „Serpent Messiah“ doplněný rovnou i videoklipem. Za zvuk nahrávky je zodpovědný producent Mark Lewis, který v minulosti hojně spolupracoval například s THE BLACK DAHLIA MURDER nebo WHITECHAPEL, obal má na svědomí brazilský výtvarník Marcelo Henrique Vasco aka Mantus.


Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
02.07. DWARVES
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo