Nový Spark
venku od 1. prosince
Legendární basák MEGADETH se dal na death metal

Legendární basák MEGADETH se dal na death metal

Na obzoru je nová hvězdná superkapela! Bývalý baskytarista MEGADETH David Ellefson, švédský kytarista a zpěvák Guilherme Miranda (ex-ENTOMBED A.D.) a bubeník Michał Łysejko (EX-DECAPITATED) se dali dohromady, aby založili novou deathmetalovou kapelu DIETH. A rovnou nám přihrávají klip k prvnímu singlu „In The Hall Of The Hanging Serpents“.

Nový charakteristický zvuk, vynalézavé kytarové riffy, tvrdé bicí, technická zdatnost, pořádný growling a chytlavé melodie – tak se DIETH představují.

„Všichni tři jsme ve svých předchozích kapelách byli uznáváni, ale v určitém okamžiku jsme museli zavřít dveře, abychom mohli začít něco nového. A teď jsme to našli v DIETH. Vlastní název je v podstatě o umírání vlastní minulosti, aby se mohlo objevit něco nového a vytvořit další kapitolu života. Jedná se o spojení, které máme my tři společné,“ říká o nové kapele Ellefson.

Baskytarista byl z MEGADETH vyhozen v květnu 2021, jen pár dní poté, co byly na Twitteru zveřejněny sexuálně podbarvené zprávy a explicitní video s Ellefsonem. V té době zveřejnil na Instagramu příspěvek, v němž popírá veškeré výmysly na sociálních sítích, že obtěžoval nezletilou fanynku. Také podal hlášení na policejní oddělení ve Scottsdale v Arizoně, ve kterém tvrdil, že neznámí pachatelé nezákonně distribuovali jeho sexuálně explicitní obrázky. V MEGADETH působil mezi lety 1983 - 2002, poté opět od roku 2010 až do svého nedobrovolného odchodu.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
09.12. ÁRSTÍDIR
09.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
10.12. URIAH HEEP
10.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. BADFLOWER, DEAD POET SOCIETY
11.12. ELUVEITIE, AMORPHIS, DARK TRANQUILITY, NAILED TO OBSCURITY
13.12. TARJA - CHRISTMAS PEACE
14.12. TARJA - CHRISTMAS PEACE
15.12. TARJA - CHRISTMAS PEACE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace