Nový Spark
venku od 3. dubna
Legendární basák MEGADETH se dal na death metal

Legendární basák MEGADETH se dal na death metal

Na obzoru je nová hvězdná superkapela! Bývalý baskytarista MEGADETH David Ellefson, švédský kytarista a zpěvák Guilherme Miranda (ex-ENTOMBED A.D.) a bubeník Michał Łysejko (EX-DECAPITATED) se dali dohromady, aby založili novou deathmetalovou kapelu DIETH. A rovnou nám přihrávají klip k prvnímu singlu „In The Hall Of The Hanging Serpents“.

Nový charakteristický zvuk, vynalézavé kytarové riffy, tvrdé bicí, technická zdatnost, pořádný growling a chytlavé melodie – tak se DIETH představují.

„Všichni tři jsme ve svých předchozích kapelách byli uznáváni, ale v určitém okamžiku jsme museli zavřít dveře, abychom mohli začít něco nového. A teď jsme to našli v DIETH. Vlastní název je v podstatě o umírání vlastní minulosti, aby se mohlo objevit něco nového a vytvořit další kapitolu života. Jedná se o spojení, které máme my tři společné,“ říká o nové kapele Ellefson.

Baskytarista byl z MEGADETH vyhozen v květnu 2021, jen pár dní poté, co byly na Twitteru zveřejněny sexuálně podbarvené zprávy a explicitní video s Ellefsonem. V té době zveřejnil na Instagramu příspěvek, v němž popírá veškeré výmysly na sociálních sítích, že obtěžoval nezletilou fanynku. Také podal hlášení na policejní oddělení ve Scottsdale v Arizoně, ve kterém tvrdil, že neznámí pachatelé nezákonně distribuovali jeho sexuálně explicitní obrázky. V MEGADETH působil mezi lety 1983 - 2002, poté opět od roku 2010 až do svého nedobrovolného odchodu.

Nový Spark
venku od 3. dubna
Kalendář akcí
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
19.04. DUST BOLT, ACCUSSER
20.04. DUST BOLT, ACCUSSER
21.04. RHAPSODY OF FIRE
21.04. DUST BOLT, ACCUSSER
22.04. DUST BOLT, ACCUSSER
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace