Nový Spark
venku od 2. dubna
Lemmymu chtějí v jeho rodišti vztyčit obří sochu

Lemmymu chtějí v jeho rodišti vztyčit obří sochu

Lemmymu Kilmisterovi by měli v jeho rodišti vztyčit sochu. V Burslemu, který tvoří část města Stoke-on-Trent, už tento záměr schválili radní.

Socha má stát na místním centrálním náměstí a vyjít má odhadem na 50 tisíc liber, v přepočtu necelý jeden a půl milionu korun. Iniciátoři myšlenky se tyto peníze snaží vybrat v crowdfundingové kampani na portálu GoFundMe .

MOTÖRHEAD na Sparkshopu

Není bez zajímavosti, že autorem sochy je jistý Andy Edwards, který je zodpovědný rovněž za sochu THE BEATLES, která poutá pozornost na nábřežní promenádě v Liverpoolu.

Socha frontmana MOTÖRHEAD však má být přinejmenším co do velikosti ještě impozantnější, stát totiž bude na třímetrovém podstavci, který má připomínat jeviště. Součástí pískovcového podstavce má být také logo kapely a informace z Lemmyho života. A snad i proto, že Stoke-on-Trent je považováno za britskou kolébku hrnčířství, samotná socha má být vytesána z hlíny.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace