Nový Spark
venku od 1. října
Lena Scissorhands (INFECTED RAIN): „Že prý nejsem dostatečně metalová!?“

Lena Scissorhands (INFECTED RAIN): „Že prý nejsem dostatečně metalová!?“

Lena Scissorhands (vlastním jménem Elena Cataraga) je tváří oblíbené rubriky Deep Look Inside v říjnovém Sparku. S frontwoman INFECTED RAIN jsme se pobavili o jejím názoru na manželství, víru v Boha, pohledu na euthanasii i o jejích sexuálních idolech.

„Mým idolem je svým způsobem moje máma. Úžasná a krásná žena. Dlouho byla někým, ke komu jsem opravdu vzhlížela, a to zejména kvůli její pracovitosti. Když jsem pak začala poslouchat alternativní hudbu a objevila MTV, imponovala mi Madonna a zpěvačky NO DOUBT nebo GARBAGE. Ale nejenom ženy; jako dítě jsem hodně obdivovala třeba Michale Jacksona. Později jsem čím dál víc propadala tvrdší alternativní muzice a hlavně jsem dozrála ke zjištění, že nejde jen o to k někomu vzhlížet, ale hlavně o to umět si vzít příklad. Sexuálních idolů mám víc. Abych byla upřímná, sama sebe považuju za člověka se silně rozvinutou sexualitou. Ale pokud bychom se motali v hudební oblasti, určitě bych zmínila China Morena z DEFTONES. Nemluvím ale o tom, jak vypadá, ale o jeho celkové osobnosti a způsobu, jakým mluví. Jako další mě napadá herec Adrien Brody. Nikdy jsem se s ním nepotkala, ale působí na mě moc atraktivně. Stejně tak herečka Monica Belluci,“ prozradila Lena.

Zajímalo nás i to, jakou největší blbost jsi o sobě Lena slyšela. „Slyšela jsem toho dost. Tak třeba, že nejsem dostatečně metalová. To mi přijde úsměvné, protože nerozumím tomu, co vůbec znamená být metalová. Existuje pro to nějaká definice? Dále někteří tvrdí, že jsem lesba. Taky jsem o sobě slyšela, že jsem panovačná a v kapele mě všichni musejí poslouchat. Což je ve skutečnosti naopak – já musím poslouchat je.“ (smích)


Kompletní rozhovor najdete v říjnovém Sparku.

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace