Nový Spark
venku od 1. července
Lenny Kravitz se po pěti letech chystá vydat další album, následovat bude velké turné!

Lenny Kravitz se po pěti letech chystá vydat další album, následovat bude velké turné!

Mezi rockovými a metalovými nadšenci se nenajde snad nikdo, kdo by nikdy neslyšel o světoznámém hudebníkovi Lenny Kravitzovi. Bůh muziky, stylu, ale i bohémského života plného koncertů, alkoholu a sexu se v rozhovoru pro magazín Esquire rozpovídal o svém životě a následujících hudebních plánech. Na co se u něj můžeme těšit?

Lenny Kravitz. Osobnost, která vždy vybočovala ze společenských norem. V jeho krvi se mísí jižanská energičnost ze strany matky a židovské geny ze strany otce, který do Ameriky přišel z ukrajinského města Kyjev. S touto kombinací bylo Lennymu předurčeno, aby jen nestál v koutě a tvořil něco fantastického. A to se mu taky povedlo. Jeho jméno si se skvělou hudbou spojují miliony lidí po celém světě.

Nové album „Blue Electric Light“ v předprodeji na Sparkshopu!

Newyorská legenda v rozhovoru vzpomínala na svůj předchozí divoký život, na veškeré zážitky ve městě příležitostí a neopomene ani své zkušenosti se vztahy. Lenny přiznal, že jeho minulé newyorské životy mu z nejrůznějších důvodů chybí. Na druhou stranu uvádí, že ten „pravý New York” v jeho srdci je jen jeden - městská část Upper Eastside. Ono sousedství je obohaceno o oblíbené řeznictví jeho matky, které se nachází jen jeden blok od jejich starého bydliště. Dalo by se říct, že na Lennyho na Upper Eastside dýchá nostalgie na každém rohu. Co se týče mezilidských a romantických vztahů, ani zde Lenny nezapadá mezi celebrity. Na rozdíl od typických rockových hvězd neholdoval známostem na jednu noc, byť si čas od času velmi rád dopřál ženské společnosti. Kravitz tvrdí, že už od školního věku byl poháněn spíše láskou než fyzickými potřebami, proto pro něj bylo nejednou obtížné najít k sobě tu pravou polovičku. Své zásady se jako správný otec snaží vštípit i své dceři Zoë Kravitz, která momentálně již nějaký ten pátek tvoří pár se slavným hercem Channingem Tatumem.

A na co se můžeme u hvězdného hudebníka těšit? Lenny Kravitz potvrdil, že poprvé od roku 2018 chystá další album. Jedná se o jeho úplně první double LP, laděné na elektro-funk notu. Celý hudební projekt by měl plánovaně přijít na svět 15. března roku 2024. Album vyjde pod názvem „Blue Electric Light”. První singl, který Lenny vydal, se jmenuje „TK421“ a videoklip je režírován Tanem Muino. Nejen samotná skladba „TK421“, ale i celé album bude protkáno melodiemi funkových kytar, elektrosoundem, saxofonovým sólem a dalšími melodiemi charakteristickými pro Lennyho styl. Kravitz také uvádí, že na jeho pětiletou pauzu měla velký vliv covidová pandemie a příchod alba jen zvýrazňuje jeho nejdelší pauzu mezi ve vydávání hudby.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace