Nový Spark
venku od 1. června
LOCO LOCO spojili síly s DYMYTRY

LOCO LOCO spojili síly s DYMYTRY

V zápřahu s psy-core DYMYTRY, konkrétně zpěvákem Protheem a kytaristou Gorgym, nahrála parta LOCO LOCO videoklip k písni „Monstra“.

Skladba „Monstra“ je novinkou, těsně po vydání druhého alba „Kdo je víc“, které LOCO LOCO vydali na konci roku 2016. Výrobu videoklipu si vzali na starosti kluci z jihlavské firmy SB Corporation, v režii Jaroslav Šebek a Jaroslav Kottin za kamerou.

Kapela LOCO LOCO vyšla s tímto videoklipem těsně před nadcházejícím společným turné Turyna Tour kapel DYMYTRY, LOCO LOCO a X-CORE, kde se budou v sálech kulturních domů míchat různé odnože metalové hudby. Od ryzích metalových kytar, přes rapcore, ragga a vychytané elektronické smyčky.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo