Nový Spark
venku od 2. října
Loco Madness v Crossu zdarma!

Loco Madness v Crossu zdarma!

Zveme Vás na festival kapel, převážně tvrdšího ražení. Klubový festival, který se bude odehrávat v neděli 31.5. 2015 v pražském Crossu, začne oficiálně ve 14 hodin, kdy pouštěč Selector Red Meat začne pozvolna uvádět hudební tempo a k pivu zahraje plno známých fláků. První kapela vykopne v 15:30, poslední potom zahraje o půl noci. Za velké podpory klubu Cross je festival zdarma. Do 22 hodiny budou hrát kapely na venkovním pódiu před klubem Cross, od 22 hodin se potom vše přemístí do vnitřních prostor klubu.

Kapely, které zahrají nejsou rozhodně žádné legendy, ale naopak kapely s potenciálem legendou se stát, tak uvidíme za pár let, které z kapel se to podaří. Hlavní headlineři festivalu jsou nejvíce známé na metolové scéně a to zběsile brutální Atari Terror a electro metaloví The Truth Is Out There (TTIOT) z Ostravy.

Kapela Stroy je úplnou novinou na české hudební scéně, plná zajímavých muzikantů jako bubeník Miloš Meier (Dymytry, M.Pavlíček, …) a Michal Skořepa. Se Stroyem se kluci minulý měsíc umístili v norském Oslu v soutěži GBOB na skvělém 3. místě … respect!

Loco Loco je kapela doslova multižánrová, která míchá ragga metal rap screamo. Rádi si nechávají kecat i do svých vlastních písní, takže jsou „přeborníky“ v množství skladeb s featuringem s dalšími zpěváky. S Locotama si zazpívali na jejich debutové desce Dr. Kary (Fast Food), Žántí (Matahari), Cwiro (Diptheria) a na skladbách pro připravovanou desku si už zavdali se Status Praesents nebo americkými Dog Eat Dog!

Festival budou otevírat Never Left Behind, kteří svým nu-metalem překvapí nejednoho posluchače a kde do mikrofonu řve zpěvák ze známých Fourth Face. Kapela s parádním názvem F.A.King jsou velký dříči, který jedou snad i 4 koncerty za týden a mezi skladbama pobaví i svýma vtipama co-kdy-kde, tak uvidíme čím kluci překvapí.

Attack The Hero jsou zcela skvělý svým syrovým HC a stejně tak Saved By The Fortune, který hážou svůj HC styl do postu. Kapely stojí za to, jen doufáme, že se nám při svým počtu vejdou na podium!

Liberečtí Madafaka ukončí celý festival, přibrali ke svým dvěma kytarám ještě jednu, aby si umocnili svůj už tak mocnej zvuk a myslíme, že od minulých let ještě přitvrdili, takže hudební tečka bude pro otrlé! Pokuste se nenechat si ujít žádnou z kapel, protože každá z nich má pekelnej drive a na živo stojí opravdu za to!

Dáváme vám k dispozici LINE-UP kapel a budeme se těšit na vaši účast.

Venkovní podium:
14:00 Selector Red Meat
15:30 Never Left Behind
16:30 F.A.King
17:30 Attack The Hero
18:30 Saved By The Fortune
19:30 Loco Loco
20:30 Atari Terror

Vnitřní podium:
22:00 The Truth Is Out There
23:00 Stroy
00:00 Madafaka
01:00 Selector Red Meat afterparty

www.locoloco.cz , www.crossclub.cz

Za mediální podpory Fajnrock Tv www.fajnrocktv.cz
neděle 31.5. 2015, od 14:00
Místo konání: Cross Club, Plynární 1096/23, Praha 7, Praha
Vstupné zdarma
V případě nepříznivého počasí se bude konat celý festival uvnitř klubu Cross.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace