Nový Spark
venku od 1. února
Long live the thrash; ; 5 alb uplynulého týdne, která vám nesmí ujít

Long live the thrash; ; 5 alb uplynulého týdne, která vám nesmí ujít

CONJURER – „Páthos“
Britové CONJURER se v line-upu labelu Nuclear Blast poněkud vymykají, a i historicky patří k tomu nejméně stravitelnému, co německý vydavatelský gigant zaštítil svým jménem. V době, kdy však o trendech víc než kdy jindy rozhodují fanoušci mající muziku i její tvůrce na dosah ruky, však záhy po vydání debutu „Mire“ (2018) vycítil potenciál této čtveřice a kapela tak s dvojkou „Páthos“ může svůj post-metalový marast vyvážet z Ostrovů směle do světa!
Objednej CONJURER na Sparkshopu


GREG PUCIATO – „Mirrorcell“
Greg Puciato se v THE DILLINGER ESCAPE PLAN vypracoval v nejautentičtějšího frontmana své generace, vůbec nejosobnější je však na svém druhém sólovém albu „Mirrorcell“. „Je autobiografické a abstraktně napsané,“ říká k němu v rozhovoru, který najdete na dvou stránkách červencového Sparku, v němž se jeho novinka umístila mezi recenzovanými alby na třetím místě.


MUNICIPAL WASTE – „Electrified Brain“
„MUNICIPAL WASTE mají všechny thrashové fígle v malíčku a je radost vnímat, jak se tím baví,“ píše ve své recenzi v červencovém čísle CYKLO. Co je však hlavní, MUNICIPAL WASTE baví taky fanoušky. Čtrnáct kousků nasekaných do půl hodiny a něco uteče jako voda a přestože vás sekuriťák zrovna vyvedl bokem, vy nezdráháte a vrháte se do toho lesa rukou surfovat znovu!
Objednej nové MUNICIPAL WASTE na Sparkshopu


PROTECTOR – „Excessive Outburst of Depravity“
PROTECTOR jsou dnes už možná kapelou, která hraje za pár set Euro pro pár nejskalnějších v klubech jako je brněnský M13, hrát však nezapomněli. Respektive, dnes už jediný původní člen, zpěvák Martin Missy, je z generace srdcařů a jak poznamenává CYKLO v aktuální recenzi, novinka „Excessive Outburst of Depravity“ „má sílu oslovit nejen nostalgiky a pamětníky, ale zaujmout i čerstvou krev, jež uctivě vzhlíží ke svým vzorům“.
PROTECTOR na Sparkshopu


SHINEDOWN – „Planet Zero“
SHINEDOWN se poslední roky přetahují s THREE DAYS GRACE o post kapely, která zapsala nejvíc singlů do čela rockového Billboardu, a s titulní skladbou novinky „Planet Zero“ přidali už zápis číslo sedmnáct. Jak se povede desce jako celku, se teprve uvidí, v každém případě, po odkládaném vydání je konečně venku, přičemž frontman Brent Smith o ní hovoří jako o tematicky „kontroverzním“ a zvukově „očesaném“.

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
25.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
25.02. LIONHEART, SUICIDE SILENCE, KUBLAI KHAN TX, PALEFACE, SWISS
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace