Nový Spark
venku od 1. srpna
Long live the thrash; ; 5 alb uplynulého týdne, která vám nesmí ujít

Long live the thrash; ; 5 alb uplynulého týdne, která vám nesmí ujít

CONJURER – „Páthos“
Britové CONJURER se v line-upu labelu Nuclear Blast poněkud vymykají, a i historicky patří k tomu nejméně stravitelnému, co německý vydavatelský gigant zaštítil svým jménem. V době, kdy však o trendech víc než kdy jindy rozhodují fanoušci mající muziku i její tvůrce na dosah ruky, však záhy po vydání debutu „Mire“ (2018) vycítil potenciál této čtveřice a kapela tak s dvojkou „Páthos“ může svůj post-metalový marast vyvážet z Ostrovů směle do světa!
Objednej CONJURER na Sparkshopu


GREG PUCIATO – „Mirrorcell“
Greg Puciato se v THE DILLINGER ESCAPE PLAN vypracoval v nejautentičtějšího frontmana své generace, vůbec nejosobnější je však na svém druhém sólovém albu „Mirrorcell“. „Je autobiografické a abstraktně napsané,“ říká k němu v rozhovoru, který najdete na dvou stránkách červencového Sparku, v němž se jeho novinka umístila mezi recenzovanými alby na třetím místě.


MUNICIPAL WASTE – „Electrified Brain“
„MUNICIPAL WASTE mají všechny thrashové fígle v malíčku a je radost vnímat, jak se tím baví,“ píše ve své recenzi v červencovém čísle CYKLO. Co je však hlavní, MUNICIPAL WASTE baví taky fanoušky. Čtrnáct kousků nasekaných do půl hodiny a něco uteče jako voda a přestože vás sekuriťák zrovna vyvedl bokem, vy nezdráháte a vrháte se do toho lesa rukou surfovat znovu!
Objednej nové MUNICIPAL WASTE na Sparkshopu


PROTECTOR – „Excessive Outburst of Depravity“
PROTECTOR jsou dnes už možná kapelou, která hraje za pár set Euro pro pár nejskalnějších v klubech jako je brněnský M13, hrát však nezapomněli. Respektive, dnes už jediný původní člen, zpěvák Martin Missy, je z generace srdcařů a jak poznamenává CYKLO v aktuální recenzi, novinka „Excessive Outburst of Depravity“ „má sílu oslovit nejen nostalgiky a pamětníky, ale zaujmout i čerstvou krev, jež uctivě vzhlíží ke svým vzorům“.
PROTECTOR na Sparkshopu


SHINEDOWN – „Planet Zero“
SHINEDOWN se poslední roky přetahují s THREE DAYS GRACE o post kapely, která zapsala nejvíc singlů do čela rockového Billboardu, a s titulní skladbou novinky „Planet Zero“ přidali už zápis číslo sedmnáct. Jak se povede desce jako celku, se teprve uvidí, v každém případě, po odkládaném vydání je konečně venku, přičemž frontman Brent Smith o ní hovoří jako o tematicky „kontroverzním“ a zvukově „očesaném“.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace