Nový Spark
venku od 1. června
Madman byl pohřben – Zde leží „Ozzy Fucking Osbourne“

Madman byl pohřben – Zde leží „Ozzy Fucking Osbourne“

Ve středu 31. července se uskutečnilo poslední rozloučení s Ozzy Osbournem. Pohřeb za účasti nejbližších členů rodiny se konal ve městě Gerrards Cross, severozápadně od Londýna, v jehož blízkosti Osbournovi od počátku devadesátých let vlastnili sídlo, tzv. Welder House.

Na jeho pozemku byl Madman také pochován, nedaleko jezírka, které tvoří dominantu zahrady hned za domem. Jak uvádí deník Daily Mail, místo jeho posledního odpočinku bylo doplněno opulentní květinovou výzdobou utvářející nápis „OZZY FUCKING OSBOURNE“.

Ozzy na Sparkshopu

Uložení Ozzyho ostatků do země na vlastním pozemku se kromě rodiny účastnilo i několik přátel a osobností z hudební branže, údajně včetně Zakka Wylda, členů METALLIKY, Marilyna Mansona, Roba Zombieho, Coreyho Taylora, Eltona Johna nebo mladé poprockové star Yungbluda, který měl mít na Ozzyho pohřbu také proslov…

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo