Nový Spark
venku od 2. května
Manson schytal kritiku od Reznora i Borlanda

Manson schytal kritiku od Reznora i Borlanda

Kdysi velcí parťáci, dnes dva docela cizí lidé. Frontman NINE INCH NAILS už dříve nehovořil na adresu kontroverzního zpěváka příliš lichotivě, a ani nyní pro něj nemá vlídné slovo. Přisadil si i kytarista LIMP BIZKIT.

Reznor se vymezil vůči MM už v roce 2009, kdy prohlásil, že Manson překročil všechny hranice slušnosti s dovětkem, že je zlořád a sjetý klaun. Přitom právě on produkoval první desky Marilyna a další vydával pod svým labelem Nothing Records.

Frontman NIN nyní připomněl, že oba slavní zpěváci spolu nemluví pětadvacet let, a mezi řádky tak naznačil, že cosi shnilého kolem Marilyna Mansona létalo už dlouho.

Kytarista Wes Borland, který shodou okolností byl (či stále je) v kontaktu s oběma pány prohlásil, že Manson nemá pod kontrolou své démony. "Byl jsem v jeho kapele devět měsíců, takže nějaké zkušenosti mám, a můžu říct, že Manson opravdu není fajn chlápek. Je kurva talentovaný, ale musí být pod kontrolou a střízlivý, aby se nechoval jako pako," uvedl Borland.

Ve čtvrtek 4. února se objevila zpráva, že se losangeleská policie snažila s Mansonem spojit, protože ji kdosi požádal, aby zkontrolovala, že je hudebník v pořádku, jelikož neodpovídá na zprávy. I po dvou pokusech se muži zákona na jeho adrese nedočkali odezvy. Přesto se úřadům podařilo zkontaktovat zpěvákova zástupce, který ujistil, že je Marilyn Manson v pořádku a živý.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace