Nový Spark
venku od 1. července
Manson schytal kritiku od Reznora i Borlanda

Manson schytal kritiku od Reznora i Borlanda

Kdysi velcí parťáci, dnes dva docela cizí lidé. Frontman NINE INCH NAILS už dříve nehovořil na adresu kontroverzního zpěváka příliš lichotivě, a ani nyní pro něj nemá vlídné slovo. Přisadil si i kytarista LIMP BIZKIT.

Reznor se vymezil vůči MM už v roce 2009, kdy prohlásil, že Manson překročil všechny hranice slušnosti s dovětkem, že je zlořád a sjetý klaun. Přitom právě on produkoval první desky Marilyna a další vydával pod svým labelem Nothing Records.

Frontman NIN nyní připomněl, že oba slavní zpěváci spolu nemluví pětadvacet let, a mezi řádky tak naznačil, že cosi shnilého kolem Marilyna Mansona létalo už dlouho.

Kytarista Wes Borland, který shodou okolností byl (či stále je) v kontaktu s oběma pány prohlásil, že Manson nemá pod kontrolou své démony. "Byl jsem v jeho kapele devět měsíců, takže nějaké zkušenosti mám, a můžu říct, že Manson opravdu není fajn chlápek. Je kurva talentovaný, ale musí být pod kontrolou a střízlivý, aby se nechoval jako pako," uvedl Borland.

Ve čtvrtek 4. února se objevila zpráva, že se losangeleská policie snažila s Mansonem spojit, protože ji kdosi požádal, aby zkontrolovala, že je hudebník v pořádku, jelikož neodpovídá na zprávy. I po dvou pokusech se muži zákona na jeho adrese nedočkali odezvy. Přesto se úřadům podařilo zkontaktovat zpěvákova zástupce, který ujistil, že je Marilyn Manson v pořádku a živý.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace