Nový Spark
venku od 1. září
Markie (ALIA TEMPORA): „Pokud někdo napadá moje fanoušky, tak jsem fena.“

Markie (ALIA TEMPORA): „Pokud někdo napadá moje fanoušky, tak jsem fena.“

Brněnská ALIA TEMPORA má venku nové album „Prismatica“, na kterém se dle slov Markie Morávkové nebojí provokovat. Zatímco v srpnovém čísle jsme vám přinesli recenzi desky, v tom aktuálním, zářijovém, pro vás máme rozhovor právě s růžovovlasou zpěvačkou.

Novinku ALIA TEMPORA seženeš na Sparkshopu

Markie se v něm rozpovídala o své lásce k jednorožcům, rozdílu mezi povahou a výkony na pódiu, koncertních trablech a extatických zážitcích nebo třeba o tom, co obnáší, když vás na sociálních sítích sledují desetitisíce lidí. Mezi nimi i těch, kteří se nezdráhají vám to na sociálních sítích „nandat“.

„Občas se objeví nějaký hejt, ten ignoruju a jdu dál, dotyčný většinou nepokračuje, když ho nikdo nekrmí. Asi tři lidi jsem zablokovala, když byli fakt neodbytní a už mi lezli na nervy, uráželi fanoušky a tak. To je moje hranice, pokud někdo napadá moje fanoušky, tak jsem fena. No a pak je tam hodně úchyláků, kteří píšou do zpráv. To jde okamžitě do koše. To není nikdo z fanoušků, to je někdo totálně random a hned zas zmizí,“ říká Markie.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace