V pátek 9. května na festivalu Rock In Rautheim 2025 v německém Braunschweigu debutovala nová sestava PRIMAL FEAR. Jednalo se také o první vystoupení baskytaristy Mata Sinnera po vleklých zdravotních problémech.
Přesně dnes vychází nová deska německé stálice PRIMAL FEAR, „Apocalypse“. O současné rozhárané době, ale i o tom, jak těžké je hudebně dobýt Ameriku si povídáme s kreativním motorem formace, Matem Sinnerem.