Nový Spark
venku od 1. června
Matt Heafy z TRIVIUM pomáhá kytarové krásce Sophii Lloyd

Matt Heafy z TRIVIUM pomáhá kytarové krásce Sophii Lloyd

Obletovaná kytarová hvězdička Sophie Lloyd se po opanování YouTube vrhá do skutečného světa a z připravovaného debutového alba „Imposter Syndrome“ sdílí skladbu, v níž ji podpořil Matt Heafy z TRIVIUM. Jmenuje se „Fall of Man“.

„Je to pro mě splněný sen. Už jako malá jsem si vyráběla vlastní TRIVIUM trička a nosila je den co den,“ rozplývá se sedmadvacetiletá kytaristka. A poklona přichází i z druhé strany, od Matta: „Sophie je nesmírně talentovaná muzikantka a skladatelka. Už je to pár let, co jsem ji zaregistroval poprvé, a naprosto mě dostala. Takže mi bylo ctí, když mě oslovila, abych jí pomohl s jednou písní.“

Heafy prý nebude jediným hvězdným hostem Sophiina debutu, byť na odhalení jmen těch dalších si budeme muset ještě nějakou chvíli počkat. A produkčně je též v dobrých rukou, s deskou jí totiž pomáhá Romesh Dodangoda, který má za sebou spolupráci například s BRING ME THE HORIZON, BULLET FOR MY VALENTINE nebo NOVA TWINS.

Dodejme, že v létě budeme moct vidět Sophii naživo i u nás. Je totiž součástí doprovodné kapely Machine Gun Kellyho, který patří k jedněm z headlinerů letošního ročníku festivalu Rock for People.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace