Nový Spark
venku od 30. dubna
Meat Loaf bude mít vlastní seznamovací reality show

Meat Loaf bude mít vlastní seznamovací reality show

Chystá se něco velmi podivného. Rocková ikona Meat Loaf představí seznamovací show pojmenovanou po jeho baladě z roku 1993 „I’d Do Anything For Love (But I Won’t Do That)”.

V průběhu let se svět rocku a televizních reality show několikrát propojily a často z toho byla velmi podivná, ale velmi sledovaná díla. Stačí vzpomenout na hit všech hitů MTV „The Osbournes“, o kterém lidé dodnes mluví. Za zmínku stojí i „Rock Of Love“ show, v níž mladé ženy bojovaly o srdce hvězdy POISON Breta Michaelse.

V chystaném pořadu budou páry vystavovány nejrůznějším vtipným výzvám, které budou mít za cíl prověřit, jak dokáží spolupracovat. Pořad bude mít i svůj soundtrack. Termín vysílání prvního dílu není zatím znám.

Na pořadu bude dělat Meat Loaf s kreativci z show o pečení „Nailed It“ vysílané na Netflixu. V současné době probíhá zařazování show „I’d Do Anything For Love (But I Won’t Do That)” na síť a streamovací služby.

Nový Spark
venku od 30. dubna
Kalendář akcí
12.05. LIVE STREAM CRADLE OF FILTH
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
12.06. LIVE STREAM EPICA
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace