Nový Spark
venku od 1. června
Meat Loaf bude mít vlastní seznamovací reality show

Meat Loaf bude mít vlastní seznamovací reality show

Chystá se něco velmi podivného. Rocková ikona Meat Loaf představí seznamovací show pojmenovanou po jeho baladě z roku 1993 „I’d Do Anything For Love (But I Won’t Do That)”.

V průběhu let se svět rocku a televizních reality show několikrát propojily a často z toho byla velmi podivná, ale velmi sledovaná díla. Stačí vzpomenout na hit všech hitů MTV „The Osbournes“, o kterém lidé dodnes mluví. Za zmínku stojí i „Rock Of Love“ show, v níž mladé ženy bojovaly o srdce hvězdy POISON Breta Michaelse.

V chystaném pořadu budou páry vystavovány nejrůznějším vtipným výzvám, které budou mít za cíl prověřit, jak dokáží spolupracovat. Pořad bude mít i svůj soundtrack. Termín vysílání prvního dílu není zatím znám.

Na pořadu bude dělat Meat Loaf s kreativci z show o pečení „Nailed It“ vysílané na Netflixu. V současné době probíhá zařazování show „I’d Do Anything For Love (But I Won’t Do That)” na síť a streamovací služby.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace