Nový Spark
venku od 2. prosince
Metalfest se blíží - Max a Igor Cavalerovi opět na jednom pódiu

Metalfest se blíží - Max a Igor Cavalerovi opět na jednom pódiu

Jedna z nejslavnějších dvojic v historii metalu, Max a Igor Cavalerovi, vloni vyrazili na turné, aby společně s fanoušky oslavili 20 let od vydání legendárního alba „Roots“, které svého času totálně změnilo metalovou hudbu a vůbec globální pohled na jeho nejtvrdší odnože.

Tehdejší SEPULTURU, kterou v roce 1984 založili a jejíž polovinu bratři Cavalerovi tvořili, album „Roots“ doslova vystřelilo mezi světovou extratřídu. Ne že by předtím nebyli slavnými. Naopak, jejich předchozích 5 alb patří mezi hudební klenoty, ovšem tohle docela byla jiná káva.

Velkým snem fanoušku po celém světě bylo ještě někdy slyšet přímo z Maxova hrdla za doprovodu Igorova nenapodobitelného bubnování ono slavné „Roots, Bloody Roots“ nebo „Ratamahatta“. To se vloni splnilo a podobný zážitek se bude opakovat i na letošním Metalfestu.

Nový Spark
venku od 2. prosince
Kalendář akcí
18.12. TILL LINDEMANN
18.12. TARJA
19.12. TARJA
19.12. PROTHEUS
20.12. BUŘINKY II, MALIGNANT TUMOUR
20.12. PROTHEUS
21.12. ...AND OCEANS, MÖRK GRYNING, ANGSTSKRIG
21.12. MELROSE AVENUE, COMASTATIC
28.12. KAMIL STŘIHAVKA & THE LEADERS!
28.12. METALOVÉ VÁNOCE 2025
A co FAKKER!?
logo