Nový Spark
venku od 28. června
MetalGate Massacre vol. 4: Šestnáct statečných!

MetalGate Massacre vol. 4: Šestnáct statečných!

Opět pro vás máme čerstvé novinky z kolbiště MetalGate Massacre, soutěže pro české a slovenské metalové kapely, jejíž čtvrtý ročník se právě rozjíždí. Dne 20. listopadu byla ukončena registrace kapel, přičemž přihlášených skupin se nakonec sešlo osmdesát. O dva dny později, 22. listopadu, bylo spuštěno SMS hlasování o divokou kartu, na kterém se můžete podílet až do 21. února 2013. Můžete pomoci hlasem své oblíbené kapele a protlačit ji tak rovnou do semifinále soutěže! Hlasování můžete průběžně sledovat na webu www.metalgate-massacre.cz pod záložkou Hlasování o divokou kartu. O tom, že boj dramaticky probíhá i na této frontě, svědčí i již více než tisíc hlasů pro soutěžící. Porotu soutěže tentokrát utvořila zvučná jména v podobě Dana Pavlíka, frontmana deathmetalových Tortharry, Honzy Johana Filipa z Fobiazinu, Ladislava Olivy z Abysszinu, Aardvarku a jinak též hlavního organizátora výroční ankety Břitva, Bohouše Němce, moderátora Rádia 1 a Rádia Beat, peleton bude uzavírat frontman legendárních Hypnos, Bruno. Deathmetaloví matadoři Hypnos budou rovněž hostem finálového večera, který se uskuteční 20. dubna 2013.

Porota svými hlasy již rozhodla o šestnáctce kapel, která postupuje do základních kol. Corposant / Loco Loco / Attack the Hero / Anime Torment / No Belief / Nobody Knows / Sunset Trail / No Misery Left / Seppuka / Agassiz / I Warned You / Sklepmaster / Spreading Dread Like Fool / Bloody Lair / When I Die

1.základní kolo se uskuteční již tradičně v Matrix klubu na pražském Žižkově ve čtvrtek 10. ledna 2013 od 19:00. Utkají se v něm kapely:

Bloody Lair / I Warned You / Nobody Knows / Corposant

Termíny dalších kol můžete nalézt na stránkách www.metalgate-massacre.cz, kde později přibudou také časové harmonogramy a rozdělení kapel. Na všechny večery, včetně finálového, se jako již tradičně, dostanete zcela zdarma! Soutěžící se utkají o skvělé ceny v podobě vydání alba u MetalGate Records včetně nahrávání v dobrém studiu, honorovaného vystoupení na MetalGate Czech Death Fest 2013, vstupenek tamtéž, triček od Crystal Productions, poukázek do Music City, cen od Metalshop.cz a řady dalších, neméně zajímavých cen. Nesoutěží přitom zdaleka jen kapely, ale i samotní diváci, kteří se mohou rovněž těšit na hodnotné odměny. Má cenu váhat? Ani náhodou! Masakr se blíží, tak se připravte a ve čtvrtek 10. ledna 2013 se potkáme na prvním kole! Veškeré detailní informace o aktuálním ročníku najdete na webu soutěže.

www.metalgate.cz
www.metalgate-massacre.cz

Nový Spark
venku od 28. června
Kalendář akcí
23.07. Rolo Tomassi, Cryptodira, Loathe
23.07. Gruesome, Nervochaos
25.07. Skunk Anansie
01.08. Rock pod Kameňom
02.08. Motonálet
03.08. Ostrava v Plamenech
06.08. Parkway Drive, Thy Art Is Murder, Crystal Lake
07.08. Brutal Assault
10.08. Out Of Hell
14.08. Summer Breeze
A co FAKKER!?