Nový Spark
venku od 1. září
METALLICA zahrála po 20 letech se symfonickým orchestrem

METALLICA zahrála po 20 letech se symfonickým orchestrem

Velkolepá oslava výročí unikátního alba S&M – to je nový koncertní film Metallica & San Francisco Symphony: S&M2. Metalová ikona se po 20 letech sešla na jednom pódiu s orchestrem z domovského San Franciska a svým největším hitům dala opět orchestrální podobu. Záznam jedinečného koncertu bude ve vybraných kinech pouze 9. října 2019!

Hráli pro stovky tisíc lidí v Rusku i tučňáky na Antarktidě. Přesto nejepičtějším momentem v kariéře Metalliky je spolupráce se San Francisco Symphony a společné album S&M. Kulaté výročí nyní kapela oslavila velkolepým koncertem opět se stejným orchestrem na jednom pódiu.

Na koncertě v nově otevřené hale Chase Center zazněly samozřejmě všechny hity v orchestrálním aranžmá od Michaela Kamena. Novinkou byly ovšem vybrané písně z pozdějších alb St. Anger, Death Magnetic a Hardwire…to Self-Destruct, které pro orchestr rozepsal Bruce Coughlin.

Seznam kin, které snímek uvedou najdete zde: https://www.aerofilms.cz/program-kin/koncerty/

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace