Nový Spark
venku od 2. října
Metalový svátek SOUBOJ REBELŮ udeří sedmkrát!

Metalový svátek SOUBOJ REBELŮ udeří sedmkrát!

Dalo by se to přirovnat k BIG 4. Čtyři velké legendy českého metalu spojí síly a vyrazí na turné Souboj Rebelů Ragedast Tour 2016. Aleš Brichta, Miloš Dodo Doležal, J. A. Kronek a CITRON s Láďou Křížkem – tahle sestava rozpálí celkem sedm českých měst. Jako speciální host nebude chybět zpěvačka Tanja. Podobné spojení se už nikdy nemusí opakovat. V jeden večer tak zazní hity ARAKAINU, VITACITU, KERNU a CITRONU. Navíc ostravská parta přiveze i nové album „Rebelie Rebelů“.

Každý z rebelů poveze svůj vlastní program, který bude postavený na velkých hitech, ale i peckách, které fanoušci pravděpodobně ani nikdy naživo neslyšeli. Například Aleš Brichta hodlá sáhnout hluboko do historie a zahraje skladby, které jsou možná dobrých třicet let už jen vzpomínkou. „Budou to věci, které jsme běžně nehráli, které vůbec normálně nehrajeme a které jsou určené speciálně pro tohle turné“ dodává Brichta. Samozřejmě na playlistu budou i pecky jako „Apage Satanas“, „Amadeus“, „Jsem Trochu Jako“ a další.


Miloš Dodo Doležal pak přiveze hlavně pecky z legendárního alba „Vzhůru Přes Oceán“, které chce fanouškům věnovat jako poděkování a současně chce nostalgicky zavzpomínat na osmdesátá léta. Někdejší frontman slavných KERN J. A. Kronek chystá průřez největšími hity své bývalé družiny. Speciálně tak dal dohromady sestavu muzikantů, kteří kapelou během její historie prošli.


Vrcholem večera pak bude show ostravské legendy CITRON, která vedle tradičních hitů vsadí i na novinky z chystaného alba „Rebelie Rebelů“. To se na pultech obchodů objeví těsně před zahájením turné Souboj Rebelů. Aktuálně kapela dokončuje práce na posledních písničkách, kterým zvukový kabát obstaral Roland Grapow (ex-HELLOWEEN, MASTERPLAN). Mimochodem právě Roland bude také jedním ze speciálních hostů turné Souboj Rebelů. To startuje 16. 11. ve Velkém Meziříčí a posledních jeho zastávkou bude Zlín 17. 12.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace