Nový Spark
venku od 1. srpna
SOUBOJ REBELŮ: Láďa Křížek

SOUBOJ REBELŮ: Láďa Křížek

Turné SOUBOJ REBELŮ Radegast Tour 2016 se blíží a do jeho začátku už zbývají jen dva týdny. První „souboj“ proběhne ve středu 16. 11. ve Velkém Meziříčí. V pravidelném seriálu Spark TV vám představujeme jednotlivé rebely a jedním z nich je i hlas CITRONU Láďa Křížek. Legendární frontman přiveze společně s kapelou zbrusu nové album „Rebélie Rebelů“, které vyjde těsně před zahájením turné. Vedle velkých hitů CITRONU tak zazní i nové kousky, které budou ještě žhavé jako pravá metalová ocel. Mrkněte na video rozhovor s Láďou, ve kterém popisuje, co pro něj turné SOUBOJ REBELŮ znamená a jak se těší.

V aktuálním čísle Sparku najdete rozhovory se všemi zúčastněnými rebely. Každé legendě jsme věnovali jednu stranu – čili čtyři legendy = čtyři strany. Kompletní video seriál Spark TV k turné SOUBOJ REBELŮ si pak můžete pustit zde .


CITRON intenzivně pracuje na novém albu „Rebelie Rebelů“ od loňského léta a v současnosti na něm dokončuje poslední detaily. V průběhu tvůrčího procesu kapela představila i dvě nová EP, na kterých fanoušci pokaždé dostali několik nových skladeb. Nová placka vznikala v prostorách ostravského studia Citron a mixu a masteringu se chopil vyhlášený Roland Grapow (MASTERPLAN, ex-HELLOWEEN). Ten se mimochodem zapojí jako zvláštní host do SOUBOJE REBELŮ. Stejně tak na desce ani na turné nebude chybět zpěvačka TANJA.


Sestavu na turné SOUBOJ REBELŮ doplňují dále legendy jako J. A. Kronek (zahraje hity KERNU), Miloš Dodo Doležal (bude hrát hlavně z alba „Vzhůru přes oceán“) a Aleš Brichta (zahraje staré legendární pecky od ARAKAINU). Tahle sestava zahraje hned v sedmi městech, přičemž finální večer bude patřit zlínské hale Euronics a to 17. 12. 2016.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace