Nový Spark
venku od 30. října
SOUBOJ REBELŮ: Láďa Křížek

SOUBOJ REBELŮ: Láďa Křížek

Turné SOUBOJ REBELŮ Radegast Tour 2016 se blíží a do jeho začátku už zbývají jen dva týdny. První „souboj“ proběhne ve středu 16. 11. ve Velkém Meziříčí. V pravidelném seriálu Spark TV vám představujeme jednotlivé rebely a jedním z nich je i hlas CITRONU Láďa Křížek. Legendární frontman přiveze společně s kapelou zbrusu nové album „Rebélie Rebelů“, které vyjde těsně před zahájením turné. Vedle velkých hitů CITRONU tak zazní i nové kousky, které budou ještě žhavé jako pravá metalová ocel. Mrkněte na video rozhovor s Láďou, ve kterém popisuje, co pro něj turné SOUBOJ REBELŮ znamená a jak se těší.

V aktuálním čísle Sparku najdete rozhovory se všemi zúčastněnými rebely. Každé legendě jsme věnovali jednu stranu – čili čtyři legendy = čtyři strany. Kompletní video seriál Spark TV k turné SOUBOJ REBELŮ si pak můžete pustit zde .


CITRON intenzivně pracuje na novém albu „Rebelie Rebelů“ od loňského léta a v současnosti na něm dokončuje poslední detaily. V průběhu tvůrčího procesu kapela představila i dvě nová EP, na kterých fanoušci pokaždé dostali několik nových skladeb. Nová placka vznikala v prostorách ostravského studia Citron a mixu a masteringu se chopil vyhlášený Roland Grapow (MASTERPLAN, ex-HELLOWEEN). Ten se mimochodem zapojí jako zvláštní host do SOUBOJE REBELŮ. Stejně tak na desce ani na turné nebude chybět zpěvačka TANJA.


Sestavu na turné SOUBOJ REBELŮ doplňují dále legendy jako J. A. Kronek (zahraje hity KERNU), Miloš Dodo Doležal (bude hrát hlavně z alba „Vzhůru přes oceán“) a Aleš Brichta (zahraje staré legendární pecky od ARAKAINU). Tahle sestava zahraje hned v sedmi městech, přičemž finální večer bude patřit zlínské hale Euronics a to 17. 12. 2016.

Nový Spark
venku od 30. října
Kalendář akcí
18.11. LIONHEART, DEEZ NUTS, KUBLAI KHAN, OBEY THE BRAVE, FALLBRAWL
19.11. Weshley Arms, Glorious Sons
19.11. IMPERICON NEVER SAY DIE! TOUR
20.11. BLACK STAR RIDERS, DIAMOND HEAD
20.11. QUEENSRŸCHE, FIREWIND, DARK SKY CHOIR
21.11. Leprous, Port Noir
22.11. MALOKARPATAN, VIRCOLAC, GOATCRAFT, SACRILEGIA
22.11. MAX & IGGOR CAVALERA
23.11. Winter Masters Of Rock
25.11. SKILLET
A co FAKKER!?