Nový Spark
venku od 1. srpna
SPARK TV: Premiéra CITRON - Příběh rebelů pt. II

SPARK TV: Premiéra CITRON - Příběh rebelů pt. II

Spark bedlivě sleduje veškeré dění kolem chystané desky CITRONU "Rebélie Rebelů". V říjnovém Sparku se například dočtete, jak se dávala dohromady nová sestava kapely a máme pro vás i rozhovor s mladým kytarovým talentem Pavlem Hanusem, který CITRON posílil. Vše zaznamenáváme přímo v ostravském studiu, kde nové album vzniká. A znovu u toho nechyběly ani naše kamery.

V ostravském studiu Citron natáčíme už od srpna. Pro ty, kterým unikla premiéra prvního dílu dokumentu Příběh rebelů, přikládáme video znovu.

A nezapomeňte - CITRON se s Láďou Křížkem a také Tanjou představí už na podzimním "Rebélie Rebelů Tour 2015". Právě tady zazní první zbrusu nové songy, které se objeví i na očekáváném EP. Metalová legenda zamíří celkem do deseti různých českých měst a s sebou poveze i scénu plnou světelných efektů a videoanimací.


31.10. Herálec u Žďáru n. Sázavou – KD Herálec
7.11. České Budějovice - KC Art Igy

8.11. Praha – Retro Music Hall
19.11. Liberec - Lidové Sady
21.11. Pardubice – Žlutý Pes
26.11. Brno - Semilasso
27.11. Velké Meziříčí - Jupiter Club

28.11. Zlín - Masters of Rock Cafe
10.12. Ostrava - Garage club
11.12. Plzeň - KD Šeříkovka

Vstupenky za cenu 290 Kč zakoupíte na webových stránkách Masters Of Rock a v obvyklých předprodejích TicketPortal, TicketPro a TicketArt. Předprodej vstupenek bude zahájen 4. září.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace