Nový Spark
venku od 2. října
Mike Williams IX se v dubnu opět vrátí na stage

Mike Williams IX se v dubnu opět vrátí na stage

V listopadu jsme se dozvěděli, že frontman sludgemetalových pionýrů EYEHATEGOD Mike Williams IX byl hospitalizovaný kvůli selhání jater, ledvin a vnitřnímu krvácení. Později se ukázalo, že si zpěvák bude muset projít složitou transplantací jater. Tuto transplantaci v prosinci úspěšně absolvoval a jeho zdravotní stav se pomalu začal zlepšovat. A nyní se k nám dostala další radostná zpráva, protože Mike se v dubnu opět vrátí do řad své kapely.

Mikův návrat na stage se odehraje na Michiganském Berserker Music Festu, který se koná 14-15 dubna. Mezitím ostatní členové EYEHATEGOD uspořádali pro svého zpěváka benefiční koncert, jehož výdaje pomohou se splacením lékařských výdajů. Koncert se koná v Mikovém rodném městě New Orleans a účastní se ho kapely jako CROWBAR, SUPERJOINT, GOATWHORE či THOU. Williams ke svému zdravotnímu stavu podotknul: „Poslední roky byly poněkud drsnou jízdou, co se týče mého zdraví. Nicméně s pomocí mých nesmírně podporujících fanoušků, kamarádů a rodiny se konečně uzdravuji a těším se na budoucnost“.

Taktéž přeji Mikovi rychlé uzdravení a silný návrat do formy, a snad se i opět dočkáme návratu EHG na české území. Pro dodatečnou pomoc můžete něco věnovat této crowdfundingové kampani.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace