Nový Spark
venku od 2. května
Mlha a hluk. Do Prahy přijedou blackmetaloví WIEGEDOOD

Mlha a hluk. Do Prahy přijedou blackmetaloví WIEGEDOOD

Black metal, který se snaží vypořádat s tím, že jsme všichni ze stejné špíny. Belgičtí hudebníci WIEGEDOOD se po čtyřech letech vrací do Česka, tentokrát v rámci tour k očekávané desce „There Is Always Blood At The End Of The Road“.

Trio z kolektivu Church of Ra, ve kterém působí také OATHBREAKER nebo AMENRA, se pražským posluchačům představí 30. ledna 2022 v prostorách klubu Fuchs2.

Promotérská agentura Heartnoize přiveze předposlední lednový večer vedle WIEGEDOOD také texaskou kapelu PORTRAYAL OF GUILT, americké hardcore punkové uskupení, které letos vydalo rovnou dvě alba: „We Are Always Alone“ a „Christfucker“.

„Deska se soustředí na nejšpinavější a nejodpornější části lidské povahy a společnosti,“ tvrdí o svém čtvrtém albu kapela WIEGEDOOD. Na posluchače příští rok čeká také pouť do míst, kterým se předchozí trilogie ani nepřiblížila – jak lyricky, tak hudebně. Existenciální témata jsou blízká i americkým PORTRAYAL OF GUILT. „V době, kdy se tolik hudby snaží mluvit o ‚těchto složitých časech‘, což se zdá být dostatečně pekelné, představuje „Christfucker“ něco jako kreslenou zahrádku hříchu a trestu, která si zaslouží spíše komicky zábavná selhání a tag ‚horny‘ na Bandcampu než vážná, neradostná pozorování rozpadu společnosti,” hodnotí druhé letošní album server Pitchfork.

Lístky na očistný rituál black metalem a hardcore punkem jsou k dispozici v síti Gooutu za 378 Kč.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
22.05. YES
23.05. TOOL
26.05. DREAM THEATER, DEVIN TOWNSEND
26.05. SCORPIONS
26.05. MARDUK
27.05. MARDUK
27.05. KORN
28.05. MARDUK
02.06. METALFEST 2022
06.06. WIEGEDOOD + SUPPORT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace