Nový Spark
venku od 1. prosince
Mlha a hluk. Do Prahy přijedou blackmetaloví WIEGEDOOD

Mlha a hluk. Do Prahy přijedou blackmetaloví WIEGEDOOD

Black metal, který se snaží vypořádat s tím, že jsme všichni ze stejné špíny. Belgičtí hudebníci WIEGEDOOD se po čtyřech letech vrací do Česka, tentokrát v rámci tour k očekávané desce „There Is Always Blood At The End Of The Road“.

Trio z kolektivu Church of Ra, ve kterém působí také OATHBREAKER nebo AMENRA, se pražským posluchačům představí 30. ledna 2022 v prostorách klubu Fuchs2.

Promotérská agentura Heartnoize přiveze předposlední lednový večer vedle WIEGEDOOD také texaskou kapelu PORTRAYAL OF GUILT, americké hardcore punkové uskupení, které letos vydalo rovnou dvě alba: „We Are Always Alone“ a „Christfucker“.

„Deska se soustředí na nejšpinavější a nejodpornější části lidské povahy a společnosti,“ tvrdí o svém čtvrtém albu kapela WIEGEDOOD. Na posluchače příští rok čeká také pouť do míst, kterým se předchozí trilogie ani nepřiblížila – jak lyricky, tak hudebně. Existenciální témata jsou blízká i americkým PORTRAYAL OF GUILT. „V době, kdy se tolik hudby snaží mluvit o ‚těchto složitých časech‘, což se zdá být dostatečně pekelné, představuje „Christfucker“ něco jako kreslenou zahrádku hříchu a trestu, která si zaslouží spíše komicky zábavná selhání a tag ‚horny‘ na Bandcampu než vážná, neradostná pozorování rozpadu společnosti,” hodnotí druhé letošní album server Pitchfork.

Lístky na očistný rituál black metalem a hardcore punkem jsou k dispozici v síti Gooutu za 378 Kč.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace