Nový Spark
venku od 31. července
Modrou Vopici obsadí Extrémně hlučný teror

Modrou Vopici obsadí Extrémně hlučný teror

To bude mazec, do pražského klubu Modrá Vopice se chystají šílenci z EXTREME NOISE TERROR. Ty doprovodí česká dvojka GOMORA a ENCORE. Akci pořádají L´Inphantile Collective s D-beat Mafia ve čtvrtek 8. září.

Píše se rok 1992, každoroční udílení cen britské populární hudby, ve zkratce Brit Awards zažívá šok! V té době oblíbení THE KLF si přivádějí na pódium velmi netradičního hosta pro tento ceremoniál, EXTREME NOISE TERROR!

Jedna z nejzásadnějších kapel nejen anglického crust/punku dorazí ve čtvrtek 8. září do Modré Vopice! Už během léta navštívili dvakrát naší republiku, při festech Obscene Extreme a Pod Parou, ale klubový koncert vám dokáže nabídnout něco víc, atmosféru, která se dá krájet a skutečný kontakt s kapelou.

Ač je to k nevíře, ENT loni oslavili neuvěřitelných 30 let. Jeden ze dvou původních zpěváků Phil Vane, se už bohužel tohoto výročí nedožil, šílený Dean Jones je ale pořád v ráži! Novým zpěvákem, po předčasně zemřelém Philovi se stává Ben McCrow, kterého můžete znát třeba i z THE ROTTED, původních GOREROTTED. Zatím poslední album EXTREME NOISE TERROR, nazvané nečekaně “Extreme Noise Terror”, vyšlo loni na cd u amerických Willowtip a na vinylu mu dalo život italské vydavatelství Agipunk, které společně s neznabohem Kanárem organizovalo v minulosti festival Enemy Of The Sun.

Fanoušky rozehřejí dvě české kapely.

Domácí crust/beatová GOMORA je na místní poměry pracovitá až nehorázně a mělo by se jim to zakázat, protože se ostatní kapely pak cítí méněcený. Už zase tihle makačenkové vydávají novou desku (“Popel a prach”), už zase se jim kurevsky povedla a už zase letí laťka o něco výš!

D-beat/punkový ENCORE se zpěvačkou jsou na scéně krátce, ale už se o nich zaslouženě ví, venku mají jedno promo cd a celkem často hrají naživo. A je to znát.

Informace o předprodeji najdete na webu www.neonarcis.com. Pozor, akce je omezena na 200 hlav!

Nový Spark
venku od 31. července
Kalendář akcí
03.09. Helmet
04.09. Glen Hughes
04.09. Evanescence
05.09. Evanescence
14.09. Kafest
18.09. Dead Letter Circus, Siamese, Daze Of June
21.09. Overkill, Destruction, Flotsam & Jetsam, Rezet
21.09. Tattoo Grand Prix
21.09. Deafheaven & Touché Amoré, Portrayal Of Guilt
23.09. Rivers of Nihil, Black Crown, Initiate, MOL, Orbit Culture
A co FAKKER!?