Nový Spark
venku od 1. dubna
Mongolsko oceňuje zásluhy THE HU. Budou mít vlastní pamětní minci

Mongolsko oceňuje zásluhy THE HU. Budou mít vlastní pamětní minci

Mongolsko oceňuje zásluhy THE HU. Budou mít vlastní pamětní minci Mongolsko se chystá poctít nejznámější domácí metalovou kapelu THE HU vydáním speciální pamětní stříbrné a zlaté mince Bank of Mongolia. A to není všechno. Mimo to patří folk-metalovému kvartetu z Ulánbátaru titulka věhlasného magazínu Metal Hammer.

THE HU byli označeni jako jedna z kapel, které přivedou metal do nové éry. Sestava se momentálně těší velké pozornosti a ražba pamětních mincí, jejichž vydání je naplánováno na únor, jim může v rozletu ještě více pomoct. V rozhovoru pro Metal Hammer skupina vysvětluje, že je těší pozice průkopníků mongolské hudební scény a globálních metalových hvězd, ale současně by rádi oslovili širší publikum.

„Není snadné být v roli toho prvního. Jít v něčích stopách je většinou jednodušší. My tvrdě pracujeme a jsme hrdí na to, že můžeme připravit cestu dalším kapelám, které po nás přijdou. Je uspokojivé, že po nás v Mongolsku přicházejí další mladí lidé. Inspirujeme je. Pokud tvrdě pracujete, nic není nemožné. Pokud opravdu milujete to, co děláte, podaří se to. To je pro nás ta nejuspokojivější věc,“ vyjádřil se multiinstrumentalista Jaya.

Na konci roku 2020 vydali THE HU coververzi „Sad But True“ od METALLIKY. Video má více než 7 milionů zhlédnutí. V současné době je kapela ve studiu a nahrává svoji druhou desku, kterou magazín Revolver označil jako jedno z 60 nejočekávanějších alb roku 2021.

Nový Spark
venku od 1. dubna
Kalendář akcí
24.04. LIVESTREAM KORN
01.05. LIVE STREAM DEVIN TOWNSEND
12.05. LIVE STREAM CRADLE OF FILTH
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace