Nový Spark
venku od 1. prosince
Moravští WARNING VISION vydali první živý videoklip a zvou na svůj fesťák

Moravští WARNING VISION vydali první živý videoklip a zvou na svůj fesťák

Banda WARNING VISION posbíraná ze všech koutů Moravy nabízející nezaměnitelnou kombinaci klasického hard and heavy v neotřelém a moderním podání, které vás vezme na drkotavou cestu tématy mezilidských vztahů. Fesťák WARNING FEST již tuto sobotu ve Vápenné!

Facebooková událost na Warning Fest


Kapela má na kontě první desku „Soudný den“ k níž natočila svůj třetí videoklip. Poprvé u kapely došlo na živák ke skladbě „Lovci“. Natáčelo se nedaleko za hranicemi v klubu Smer 77 v Žilině. A jak sama kapela přiznala, natáčení bylo veselé, protože se z důvodu dvouhodinového posunu koncertu stihli tak trochu ovínit. Vzhledem k tomu, že jsou členové WARNING VISION ostřílení profesionálové a vědí, že před koncertem se nesmí nic přehánět, na klipu nic nepoznáte. Jména tvořící pevné jádro kapely nejsou hudbě znalému i méně znalému jména neznámá: když se Hanz (kytara, zpěv) a Dušan (baskytara) sešli v legendě TITANIC, při dlouhých pozkouškových procházkách na Špilaz špekulovali o vlastních nápadech. Na bicmena Luďka Hans narazil zase v jiné české stálici MOTORBAND. Za bicími se Luděk osvědčil i u naší i za velkou louží úspěšnou superstar Gábinou Gunčíkovou. Klávesák Lukáš úročí v melodických nádeších WARNING VISION své zkušenosti ze studií na konzervatoři a jediná dáma Marcela v této pětici se pustila do spolupráce s nejtvrdším jménem v tomto výčtu – s ARGEMOU.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
29.11. CRIMSON MARATHON
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace