Nový Spark
venku od 1. června

MORGOTH vydají po osmnácti letech nový materiál

Opět aktivní deathmetalisté MORGOTH, kteří svou činnost obnovili v roce 2010, konečně také vydají zcela čerstvý materiál. Dlouhých osmnáct let po zatím posledním studiovém albu „Feel Sorry for the Fanatic“. Zatím půjde jen o EP „God Is Evil“, které vyjde 11. srpna, na regulérní album si budeme muset počkat do začátku příštího roku. Kromě titulního singlu bude EP obsahovat ještě druhý kus s názvem „Die As Deceiver“. „Měly by být takovou krátkou ukázkou toho, co vás čeká na albu ,Ungod‘, které se chystáme ještě letos nahrát,“ uvádí kapela.

PS: Právě v tyto dny MORGOTH dělají radost fanouškům na festivalu Obscene Extreme a v září přijedou do Prahy na společném turné s BOLT THROWER!!!

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo