Nový Spark
venku od 3. června

morgoth..

Březnový Spark uvádí: „Nikdo mě nebral vážně,“ říká Marc Grewe o vyhazovu z MORGOTH.

Březnový Spark uvádí: „Nikdo mě nebral vážně,“ říká Marc Grewe o vyhazovu z MORGOTH.
V nejnovějším čísle Sparku přinášíme rozhovor s majitelem jednoho z nejvýraznějších deathmetalových vokálů, Marcem Grewem, který momentálně působí zejména v ASINHELL. Redaktor Vláďa Třískala s ním však probral i jeho začátky v MORGOTH a nemilý vyhazov.

Lídr VOLBEAT Michael Poulsen se vrací s novou formací ASINHELL k death metalu. Konečně!

Lídr VOLBEAT Michael Poulsen se vrací s novou formací ASINHELL k death metalu. Konečně!
Dánští rockeři VOLBEAT na svém posledním albu „Servant of the Mind“ (2021) znatelně přitvrdili a nyní se jejich frontman Michael Poulsen vrací ke svým extrémně metalovým kořenům vyloženě.

Němečtí MORGOTH ohlásili konec aktivní činnosti

Němečtí MORGOTH ohlásili konec aktivní činnosti
Jedna z prvních deathmetalových smeček, které dlouho zdobily scénu u západních sousedů, se rozpouští. Kapela byla už dva roky ve statusu hibernace, ale počítalo se s obnovením tvorby. Nyní nastal opak.

Červenec 2016

Červenec 2016

VIDEO: MORGOTH – „Traitor“

VIDEO: MORGOTH – „Traitor“
Deathmetalisté MORGOTH udělali ke svému comebackovému albu „Ungod“ taky videoklip. Vybrali pro něj song „Traitor“. A my připomínáme rozhovor, který jsme vám s nimi doručili v dubnovém Sparku…

VIDEO: MORGOTH - „Voice of Slumber“

Deathmetalisté MORGOTH sdílejí videoklip k songu „Voice of Slumber“ ze svého comebackového alba „Ungod“. V dubnovém Sparku vám k němu přinášíme rozhovor...

Duben 2015

Mrkněte na obal nového alba MORGOTH

Němečtí deathmetalisté MORGOTH ukázali obal svého comebackového alba „Ungod“, které vyjde 30. března. Dělal jim ho Seth Siro Anton ze SEPTICFLESH.

Poslechněte si MORGOTH s novým zpěvákem

Deathmetalisté MORGOTH streamují další čerstvý song „Black Enemy“. A jelikož v době od v srpnu vydaného singlu „God Is Evil“ kapela vyhodila zpěváka Marca Greweho, v novém válu už můžete slyšet jeho náhradníka Karstena Jägera (DISBELIEF).

Novým zpěvákem MORGOTH je zakladatel DISBELIEF

Jak už jsme minulý týden psali, deathmetalisté MORGOTH dali sbohem svému dlouholetému frontmanovi Marcu Grewemu. Teď přicházejí s novinkou, že jako jeho náhradu angažovali Karstena „Jaggera“ Jägera, jinak též zakladatele DISBELIEF.

Bleskovky pro 5. 12. 2014

MORGOTH se rozešli s dlouholetým frontmanem, Joe Perry nahrál album s Johnnym Deppem, Kai Hahto už nehraje se SWALLOW THE SUN a domácí thrashová naděje BLACKSHARD láká na nové album...

V pražském Roxy se 24. září uskuteční rej deathmetalových klasiků - BOLT THROWER, INCANTATION a MORGOTH

V pražském klubu Roxy zahrají ve středu 24. září trio deathmetalových veteránů - britští BOLT THROWER, Amíci INCANTATION a Němci MORGOTH!

Poslechněte si: MORGOTH – „God Is Evil“

Deathmetalisté MORGOTH streamují skladbu „God Is Evil“, která je pilířem aktuálního stejnojmenného EP. Jejich prvního nového materiálu od osmnáct let starého alba „Feel Sorry for the Fanatic“.

MORGOTH vydají po osmnácti letech nový materiál

Opět aktivní deathmetalisté MORGOTH, kteří svou činnost obnovili v roce 2010, konečně také vydají zcela čerstvý materiál. Dlouhých osmnáct let po zatím posledním studiovém albu „Feel Sorry for the Fanatic“.

MORGOTH pracují na comebackovém albu. V září dorazí s BOLT THROWER do Prahy!

Němečtí deathmetalisté MORGOTH se po svém návratu na scénu konečně pustili do práce na novém albu.
Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
15.07. LIVING COLOUR, NANDAY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace