Nový Spark
venku od 1. června

Poslechněte si: MORGOTH – „God Is Evil“

Deathmetalisté MORGOTH streamují skladbu „God Is Evil“, která je pilířem aktuálního stejnojmenného EP. Jejich prvního nového materiálu od osmnáct let starého alba „Feel Sorry for the Fanatic“. Na to se chystají začátkem příštího roku navázat plnohodnotným řadovým albem „Ungod“. EP kromě titulní skladby obsahuje ještě druhý kousek „Die As Deceiver“. „Měly by být takovou krátkou ukázkou toho, co vás čeká na albu ,Ungod‘, které se chystáme ještě letos nahrát,“ uvádí kapela.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo