Nový Spark
venku od 2. května
MÖTLEY CRÜE jsou nevyčerpatelní, skládají novou hudbu

MÖTLEY CRÜE jsou nevyčerpatelní, skládají novou hudbu

Hairmetalové veterány nic nezastaví … Ani žaloba ze strany jejich bývalého spoluhráče Micka Marse. A tak už zase sedí nad novými písničkami.

Už jsme si zvykli, že finální turné u velkých kapel většinou nejsou skutečně finální, protože další comebackové koncerty můžou přinést obrovské peníze. A tak ani ohlášené rozlučkové turné v roce 2014 nebylo pro MÖTLEY CRÜE poslední. Pět let poté ohlásili návrat, a od té doby vesele koncertují dál. Nezastavil je ani odchod (či vyhazov) kytaristy Micka Marse. Náhradou za něj je nová, mladá krev John 5. A právě on se nyní podílí na vzniku nové hudby, tak jak to ukazuje twitterový příspěvek Nikkiho Sixxe.

Baskytarista Nikki Sixx sdílel fotografii, na které je on, bubeník Tommy Lee a kytarista John 5, jak společně pracují na nové hudbě. Dodal k ní popisek: „Skládáme. Kreativní proces byl vždycky základním kamenem naší kapely. Příští týden už půjdeme do studia, zkusíme něco nahrát a uvidíme, jak to půjde. Nemáme žádný definitivní plán. Jen necháváme skladby, aby nás vedly.“

MÖTLEY na Sparkshopu

Kytarista John 5 se ke CRÜE přidal jako náhrada za zakládajícího kytaristu Micka Marse, který loni v říjnu oznámil, že už s kapelou nebude koncertovat kvůli svým zdravotním problémům. Nyní však začal vykopávat starou špínu a celou kapelu žaluje, protože mu snížila výdělek z 25 % na 5 %. Údajně proto, že na pódiu už nepodával takové výkony jako dřív.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
18.05. KING GIZZARD AND LIZARD WIZZARD
21.05. EXHORDER
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace