Nový Spark
venku od 1. června
MÖTLEY CRÜE jsou nevyčerpatelní, skládají novou hudbu

MÖTLEY CRÜE jsou nevyčerpatelní, skládají novou hudbu

Hairmetalové veterány nic nezastaví … Ani žaloba ze strany jejich bývalého spoluhráče Micka Marse. A tak už zase sedí nad novými písničkami.

Už jsme si zvykli, že finální turné u velkých kapel většinou nejsou skutečně finální, protože další comebackové koncerty můžou přinést obrovské peníze. A tak ani ohlášené rozlučkové turné v roce 2014 nebylo pro MÖTLEY CRÜE poslední. Pět let poté ohlásili návrat, a od té doby vesele koncertují dál. Nezastavil je ani odchod (či vyhazov) kytaristy Micka Marse. Náhradou za něj je nová, mladá krev John 5. A právě on se nyní podílí na vzniku nové hudby, tak jak to ukazuje twitterový příspěvek Nikkiho Sixxe.

Baskytarista Nikki Sixx sdílel fotografii, na které je on, bubeník Tommy Lee a kytarista John 5, jak společně pracují na nové hudbě. Dodal k ní popisek: „Skládáme. Kreativní proces byl vždycky základním kamenem naší kapely. Příští týden už půjdeme do studia, zkusíme něco nahrát a uvidíme, jak to půjde. Nemáme žádný definitivní plán. Jen necháváme skladby, aby nás vedly.“

MÖTLEY na Sparkshopu

Kytarista John 5 se ke CRÜE přidal jako náhrada za zakládajícího kytaristu Micka Marse, který loni v říjnu oznámil, že už s kapelou nebude koncertovat kvůli svým zdravotním problémům. Nyní však začal vykopávat starou špínu a celou kapelu žaluje, protože mu snížila výdělek z 25 % na 5 %. Údajně proto, že na pódiu už nepodával takové výkony jako dřív.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace