Nový Spark
venku od 1. června
MÖTLEY CRÜE odstartovali comebackové turné, Tommy Lee první koncert nedohrál

MÖTLEY CRÜE odstartovali comebackové turné, Tommy Lee první koncert nedohrál

MÖTLEY CRÜE po koronavirových odkladech konečně odstartovali své očekávané comebackové turné, nikoliv však zrovna šťastně. Bubeník Tommy Lee byl nucen po prvních pěti skladbách ze zdravotních důvodů odstoupit, s čímž nicméně nejspíš počítal a tak za něj zbytek setu odehrál zkušený Tommy Clufetos, který zaskakoval v BLACK SABBATH, hraje s Ozzym, ale také s basákem MÖTLEY CRÜE Nikkim Sixxem v projektu L.A. RATS. Jak Lee fanouškům ještě na pódiu sdělil, jen dva týdny před startem turné si smolně zlomil několik žeber.

MÖTLEY CRÜE na Sparkshopu

„Tomu neuvěříte! Zlomil jsem si posraný čtyři žebra! Ale odpočívám a dávám se do kupy i když mi doktor řekl, že bych vůbec neměl hrát. Jsem ale paličák a každej koncert toho hodlám odehrát tolik, co mi bolest dovolí! Se zbytkem mi bude pomáhat kámoš Tommy Clufetos, dokud nebudu stopro zase ve formě. Na tuhle chvíli jsme čekali roky a nemíním ji promeškat, takže jedeme dál,“ vzkázal Lee fanouškům.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
30.06. HELLOWEEN, HAMMERFALL
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace