Nový Spark
venku od 2. května
MÖTLEY CRÜE slaví 40 let, znovu vydají ikonickou desku „Girls, Girls, Girls“

MÖTLEY CRÜE slaví 40 let, znovu vydají ikonickou desku „Girls, Girls, Girls“

Letošní čtvrté kulatiny oslaví MÖTLEY CRÜE vydáním několika reedic svých klasických alb. Jako první přijde na řadu digitálně remasterovaná verze ikonického alba „Girls, Girls, Girls“ z roku 1987. Dočkáme se jí už 11. června.

Mnoho pestrého merche MÖTLEY CRÜE najdete v našem Sparkshopu

V listopadu 1981 uskutečnili MÖTLEY CRÜE svůj první glam metalový nálet vydáním debutového alba „Too Fast for Love“, které připravilo živnou půdu pro jejich dechberoucí rokenrolovou kariéru. Losangeleské kvarteto Vince Neil (zpěv), Mick Mars (kytara), Nikki Sixx (baskytara) a Tommy Lee (bicí) během svého působení prodali přes 100 milionů alb a mohou se pochlubit 7 platinovými a multiplatinovými alby, třemi nominacemi na Grammy či vlastní hvězdou na chodníku slávy v Hollywoodu.

Album „Girls, Girls, Girls“, jímž série nově vydaných remasterovaných nahrávek započne, obsahuje hity jako „Wild Side“, „You’re All I Need“ nebo titulní „Girls Girls Girls“. Posledně jmenovaná se dočkala celosvětového úspěchu, přestože původní necenzurované video dostalo na MTV zákaz. V souladu s ideologií kapely chovat se a vyjadřovat se podle vlastních pravidel bylo video magazínem Rolling Stone označeno jako jedno z nejvíce NSFW (není bezpečné pro práci) videí všech do.

Další tituly budou brzy oznámeny.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
18.05. KING GIZZARD AND LIZARD WIZZARD
21.05. EXHORDER
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace