Nový Spark
venku od 1. prosince
Mustaine v objetí s Friedmanem. Jak vypadalo zákulisí show MEGADETH v Tokiu?

Mustaine v objetí s Friedmanem. Jak vypadalo zákulisí show MEGADETH v Tokiu?

Současný kytarista MEGADETH Kiko Loreiro sdílel video ze zákulisí koncertu v tokijské hale Budokan. Na pódiu se ke kapele připojil bývalý kytarista Marty Friedman. Jak celé znovushledání po letech vypadalo?

Na videu je vidět upřímné nadšení ze znovushledání, Friedman nešetří slova chvály na zvuk kapely při zkoušce. A dojde také na objetí i srandičky.

Friedman přišel na pódium odehrát poslední tři skladby spolu s kapelou – klasiky „Countdown To Extinction“, „Tornado Of Souls“ a „Symphony Of Destruction“. Jednalo se o reunion po více jak 23 letech. Koncert se odehrál 27. února v Tokiu, kde Friedman trvale žije.

Jaké bylo zahrát si znovu se svojí bývalou kapelou? „Bylo to úžasné. Na MEGADETH je skvělé, že jakou kapelou, která přitahuje stále nové lidi. Poslouchají ji oddaní fanoušci, ale i děti, které ji objeví, a tím pádem objeví i mě a dostanou se k mé hudbě. Vždycky jsem MEGADETH podporoval. Vedou si skvěle. (…) Když se dostali až do Budokanu, byl jsem nadšený. A zahrát si s nimi byla jen třešnička na dortu. Užil jsem si to a myslím, že fanoušci také,“ vyjádřil se Friedman.

MEGADETH na Sparkshopu


Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
07.12. MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED
07.12. PRODIGY
08.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace