Nový Spark
venku od 1. června
Na Vinyl & Stereo Expo najdete nejen raritní gramodesky. I letos bude zvláštní sekce věnována metalové hudbě

Na Vinyl & Stereo Expo najdete nejen raritní gramodesky. I letos bude zvláštní sekce věnována metalové hudbě

Největší podzimní akce pro sběratele gramofonových desek, CD, kazet a hudebních memorabilií Vinyl & Stereo Expo proběhne v sobotu 10. září na výstavišti PVA Expo v pražských Letňanech.

Akce se účastní prodejci z České republiky i ze zahraničí, například z Německa, Rakouska nebo Francie, kteří do Prahy stejně jako v minulých letech přivezou špičkový sběratelský materiál, raritní desky nebo signovaná alba. Součástí akce je také speciální sekce věnovaná jen metalové hudbě – Rock & Metal Market. Obě akce budou probíhat v hale 2 a vstup na ně je po registraci na www.vinylexpo.cz zdarma.

Vinyl & Stereo Expo probíhá souběžně s 25. ročníkem mezinárodního veletrhu Sběratel (9. - 10. září.), který je největším setkáním sběratelů ve střední a východní Evropě a každoročně hostí více než 200 prodejců poštovních známek, mincí, pohlednic, medailí a dalších sběratelských artefaktů z celého světa.

V pátek 9. září přijde na veletrh Petr Janda a jeho spoluhráči z Olympiku osobně uvést sběratelskou 0 euro suvenýrovou bankovku a plánované poštovní známky České pošty, které oslaví nadcházející 60. narozeniny kapely. Celá skupina se následně zúčastní autogramiády. 

Více na www.sberatel.info/podzim.Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace