Nový Spark
venku od 3. června
Na Vinyl & Stereo Expo najdete nejen raritní gramodesky. I letos bude zvláštní sekce věnována metalové hudbě

Na Vinyl & Stereo Expo najdete nejen raritní gramodesky. I letos bude zvláštní sekce věnována metalové hudbě

Největší podzimní akce pro sběratele gramofonových desek, CD, kazet a hudebních memorabilií Vinyl & Stereo Expo proběhne v sobotu 10. září na výstavišti PVA Expo v pražských Letňanech.

Akce se účastní prodejci z České republiky i ze zahraničí, například z Německa, Rakouska nebo Francie, kteří do Prahy stejně jako v minulých letech přivezou špičkový sběratelský materiál, raritní desky nebo signovaná alba. Součástí akce je také speciální sekce věnovaná jen metalové hudbě – Rock & Metal Market. Obě akce budou probíhat v hale 2 a vstup na ně je po registraci na www.vinylexpo.cz zdarma.

Vinyl & Stereo Expo probíhá souběžně s 25. ročníkem mezinárodního veletrhu Sběratel (9. - 10. září.), který je největším setkáním sběratelů ve střední a východní Evropě a každoročně hostí více než 200 prodejců poštovních známek, mincí, pohlednic, medailí a dalších sběratelských artefaktů z celého světa.

V pátek 9. září přijde na veletrh Petr Janda a jeho spoluhráči z Olympiku osobně uvést sběratelskou 0 euro suvenýrovou bankovku a plánované poštovní známky České pošty, které oslaví nadcházející 60. narozeniny kapely. Celá skupina se následně zúčastní autogramiády. 

Více na www.sberatel.info/podzim.Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
13.06. BRUJERIA
13.06. CZECH DEATH FEST
13.06. FIT FOR A KING, SHADOW OF INTENT
14.06. BRUJERIA, ABORTION, ATTACK OF RAGE
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace