Nový Spark
venku od 1. února
NANOWAR OF STEEL vyhlašují boj falešnému metalu! A lupám!

NANOWAR OF STEEL vyhlašují boj falešnému metalu! A lupám!

Italští metaloví komici NANOWAR OF STEEL jsou připraveni rok a půl po fošně „Italian Folk Metal“ vydat další kolekci nakažlivě zábavných pecek nazvanou „Dislike to False Metal“. A že to bude opět prča, naznačuje už první zveřejněný song, respektive pohled na seznam skladeb.

Tou první vlaštovkou je „Winterstorm in the Night“ o prokletí všech vlasáčů jménem lupy, v níž si zazpívala taky Madeleine Liljestam od švédských symfoniků ELEINE. „Poté, co jsme si v posledním singlu ,Podpaždí nesmrtelných‘ posvítili na největší z problémů metalistů, pokračujeme v sáze o metalové a osobní hygieně kouskem zabývajícím se další z jejich nočních můr: lupami. Náš zpěvák Mr. Baffo se s nimi potýkal, než našel řešení, tak doufáme, že se budete řídit jeho radami!“

Z dalších tracků nepochybně budou stát za vypíchnutí „Chupacabra Cadabra“, „Dimmu Boogie“ nebo „Pasadena 1994“ s hostujícím Joakimem Brodénem ze SABATON. Skladba je to pochopitelně bitevní, ačkoliv v jiném smyslu, než jsme u vrchního tankisty zvyklí. Ve čtyřiadevadesátém roce v kalifornské Pasadeně totiž sice došlo k lítému boji, ale na fotbalovém pažitu. Itálie tehdy ve finále Mistrovství světa po bezgólové remíze podlehla Brazílii v penaltovém rozstřelu.

„Naše nové album je projevem digitálního rozhořčení vůči všemu, co není tak metalové, jak bychom si přáli. Stárneme a pomalu se z nás stávají metaloví zaprděnci, kteří vyřvávají na sítích, dislajkují, unfollowují a staví se proti veškerému falešnému metalu. I když je naše album plné nemetalových vlivů jako je swing nebo BACKSTREET BOYS, páteř naší hudby pořád tvoří čistá nerezová ocel,“ říkají k novému materiálu, který vyjde 10. března, NANOWAR.

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
25.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
25.02. LIONHEART, SUICIDE SILENCE, KUBLAI KHAN TX, PALEFACE, SWISS
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace